اخذ ویزای کانادا 1402

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
اخذ ویزای کانادا1402

اخذ ویزای کانادا 1402 : انواع ویزا کانادا بسیار زیاد می باشد که متقاضیان می‌توانند از راه‌های مختلفی نسبت به گرفتن ویزا اقدام نمایند که ما در این قسمت به بهترین نوع از این ویزاها اشاره‌ی مستقیمی می کنیم:

ویزای مولتی کانادا یکی از انواع ویزا های صادر شده توسط کشور کانادا برای مهاجران عزیز می باشد. مهاجران زمانی که تصمیم به مهاجرت به کشور کانادا را می گیرند، برای اینکه بتوانند به آن کشور وارد شوند، به یک گواهی به نام ویزا نیاز دارند. ویزای مولتی کانادا یک ویزای بلند مدت اما موقت برای مهاجرانی است که می خواهند به این کشور وارد شوند که برای اخذ این ویزا باید مراحلی را طی کرده و مدارک مورد نظر خود را به سفارت کانادا ارائه دهند تا این ویزا در زمان معینی برای این افراد صادر شود.

اگر بخواهیم درباره تفاوت ویزای مولتی کانادا با ویزای توریستی عادی توضیحی را خدمت شما بیان کنیم، می‌توانیم بگوییم که ویزای مولتی از سال ۲۰۱۵ میلادی توسط اداره مهاجرت به کشور کانادا صادر می‌شود و هدف از این ویزا آسان تر کردن ورود و خروج دو طیف عمده از متقاضیان توریستی می باشد. در واقع ویزای مولتی همان حکم ویزای توریستی را دارد، با این تفاوت که دارنده ویزای مولتی اجازه می دارد تا هر زمان که پاسپورت اعتبار دارد، بدون نیاز به تمدید ویزا در کشور کانادا بماند.

شخصی که موفق به دریافت ویزای مولتی کانادا شده است، در کشور کانادا به راحتی می تواند به شهرهای مختلف سفر کند و اقوام یا دوستان خود را ببیند، اما به وسیله این ویزا نمی تواند کار کند یا برای دوره های تحصیلی بلند مدت در کشور کانادا ثبت نام نماید.

افرادی که مایل هستند ویزای فامیلی کانادا را دریافت نمایند، باید شرایطی را داشته باشند تا ان ویزا به آنها تعلق بگیرد که ما در این قسمت می خواهیم چند مورد از مهمترین شرایطی که افراد باید برای گرفتن ویزا داشته باشند را برای شما مورد بررسی قرار دهیم:

اولین دسته از کسانی که میتوانند برای گرفتن این ویزا اقدام نمایند، مربوط به افرادی است که در کشور کانادا فامیل درجه یک دارند که این افراد برای گرفتن ویزا راحت‌تر می‌توانند اقدام کنند. به عنوان مثال اگر شخصی فرزندش در کشور کانادا اقامت داشته باشد به راحتی می تواند اقامت و ویزای خود را بگیرد.

افراد دیگری که برای گرفتن ویزای فامیلی کانادا می‌توانند اقدام ‌نمایند، افرادی هستند که دعوت نامه ندارند اما تاریخچه سفری بسیار مهمی دارند که می توانند راحت تر برای گرفتن این ویزا اقدام نمایند به عنوان مثال ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای استرالیا و ویزای کشورهای آسیایی می تواند برای شخصی که متقاضی برای گرفتن ویزای فامیلی کانادا باشد، یک تاریخچه ی سفری قدرتمند محسوب شود.

شرایط مهم دیگری که می توانیم برای افراد متقاضی ویزای فامیلی کانادا در نظر بگیریم، مربوط به شرایط سنی این افراد می باشد که افرادی می توانند برای گرفتن این ویزا اقدام کنند که سن آنها حتماً بالای ۱۸ سال باشد.

سوپر ویزای کانادا

جهت اخذ ویزای توریستی کانادا و آشنایی با شرایط آن تماس بگیرید

ویزای تحصیلی و اخذ ویزای کانادا1402

شرایط اخذ ویزا تحصیلی کانادا

اخذ ویزای کانادا 1402 و شرایط اخذ ویزا تحصیلی کانادا بسیار زیاد می باشد که ما در این قسمت به بررسی و شرح چند مورد از مهم ترین شرایط این ویزا می پردازیم:

۱_اولین و مهم ترین شرایطی که برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بسیار مورد نیاز می باشد، داشتن نامه پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه معتبر یا موسسه آموزش مورد تایید این کشور می باشد که یکی از مهم ترین شرایط برای گرفتن این ویزا می باشد.

۲_شرایط دیگری که بتوانیم آن را در این قسمت برای شما ذکر کنیم، مربوط به تمکن مالی می باشد. شما اگر قصد گرفتن ویزای تحصیلی کانادا را دارید، باید از تمکن مالی بالایی برخوردار باشید تا بتوانید خرج و مخارج تحصیل و زندگی خود را در این کشور تامین نمایید.

۳_شرایط مهم دیگر مربوط به مدرک زبان انگلیسی می باشد که شما باید برای گرفتن ویزای تحصیلی هر کشوری در ابتدا یک مدرک زبان انگلیسی از یک دانشگاه یا موسسه معتبر داشته باشید تا بتوانید در کشور کانادا با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کرده و بتوانید زندگی روزمره خود را در این کشور بگذرانید و در صورت نداشتن مدرک معتبر شما باید زمانی که وارد خاک کشور کانادا شدید، در دوره هایی که برای دانشجویان گذاشته می شود شرکت کنید تا بتوانید این مدرک را دریافت نمایید.

با ۱۰ جاذبه های توریستی معروف کانادا آشنا شوید

جهت اخذ ویزای مولتی کانادا و آشنایی با شرایط آن با ما ارتباط بگیرید

ویزای کار کانادا و اخذ ویزای کانادا 1402

شرایط اخذ ویزا کار کانادا

مهاجرانی که اخذ ویزای کانادا 1402 را دارند می توانند ویزای کاری نیز دریافت کنند. یکی از مهم ترین شرایط این است که باید سرمایه کافی را برای راه اندازی کسب و کار موفق در کشور کانادا داشته باشند تا این ویزا به افراد تعلق بگیرد و از شرایط مهم دیگری که این افراد متقاضی برای گرفتن این ویزا باید داشته باشند این است که باید یک دعوتنامه در کشور کانادا داشته باشند تا بتوانند این ویزا را به راحتی دریافت نمایند.

جهت اخذ پیکاپ ویزای کانادا و آشنایی با شرایط آن با ما ارتباط بگیرید

مهاجرت به کانادا

شرایط اخذ ویزا توریستی کانادا

افرادی که مایل به گرفتن اخذ ویزای کانادا 1402 و ویزای توریستی کانادا می باشند، باید شرایطی را داشته باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند که این شرایط به شرح زیر می باشد:

۱_اولین و مهم ترین شرایط اخذ ویزا توریستی کانادا این است که شما باید تمکن مالی لازم جهت پوشش هزینه های شخصی و افراد خانواده ای که با شما همراه هستند را داشته باشید و همچنین هزینه بازگشت به کشور مبدا را داشته باشید.

۲_شرایط دیگر این است که شما باید در مدت اقامت خود در کشور کانادا کاملاً تابع قوانین کشور باشید و هیچگونه سابقه کیفری یا جنایی نداشته باشید تا این ویزا به شما تعلق بگیرد.

۳_شرایط مهم دیگر این است که شما باید تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا را به صورت کامل و واضح به آفیسر پرونده خود ارائه دهید.

4_از شرایط دیگر که دارندگان ویزای توریستی کانادا باید داشته باشند این است که از لحاظ سلامت جسمانی، باید سالم باشند و برای این منظور باید تست سلامت بدهند.

مدارک شرایط اخذ ویزای شینگن 1402

اگر قصد دریافت ویزای شینگن را دارید و میخواهید با شرایط آن آشنا شوید با ما تماس بگیرید

مراحل درخواست ویزا کانادا چیست ؟

مراحل درخواستاخذ ویزای کانادا 1402 شامل چندین مرحله بسیار مهم می باشد که ما در این قسمت به بررسی و شرح چند مرحله مهم می پردازیم و آنها را به صورت مختصر برای شما شرح می دهیم:

اولین مرحله این است که شما باید از طریق سایت‌ها از تمامی روش های مهاجرتی اطلاعات کافی را داشته باشید و شرایط این روش مهاجرتی را داشته باشید و سپس با ایجاد پروفایل اقدامات اولیه را انجام دهید.

در مرحله دوم بعد از اینکه متوجه شدید که واجد شرایط هستید، امتیاز خود را بر اساس سن، سابقه کار، نمره زبان و چند پارامتر دیگر در آن برنامه مهاجرتی بر اساس سیستم امتیازی کانادا محاسبه کنید و دعوت نامه شرکت در برنامه مهاجرتی را دریافت کنید.

شما باید بعد از آپلود تمام مدارک خواسته شده، پروفایل خود را ثبت نهایی کنید تا مدارک شما مورد تایید کارشناسان مربوطه در سفارتخانه ها زیر نظر کارشناسان خبره انجام پذیرد.

مدیر اداره دولتی

اگر قصد دریافت جاب آفر کانادا را دارید این لینک را دنبال نمایید

ویزا سینگل کانادا

مدت زمان صدور ویزا کانادا

مدت زمان صدور و اخذ ویزای کانادا 1402 به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این قسمت می خواهیم چند مورد از مهمت رین عواملی که به صورت مستقیم بر روی مدت زمان گرفتن این ویزا می‌تواند تاثیرگذار باشد را برای شما بیان کنیم و هر کدام را به صورت مختصر شرح دهیم تا شما به طور کامل از مدت زمان اخذ این ویزا مطلع شوید تا اگر زمانی مایل به گرفتن این ویزا شدید، بدانید که تا چه مدت زمانی باید صبر کنید تا این ویزا برای شما صادر شود که این عوامل به شرح زیر می باشد:

۱_اولین و مهم ترین عاملی که می‌تواند به صورت مستقیم بر روی مدت زمان اخذ ویزای کانادا تاثیرگذار باشد این است که شما برای گرفتن چه نوع ویزایی اقدام کرده اید و همانطور که می‌دانید ویزای کانادا انواع مختلفی دارد، به عنوان مثال اگر شما مایل به گرفتن ویزای تحصیلی هستید، باید حتماً یک مدت زمانی بگذرد و نامه تایید شده از طرف دانشگاه های معتبر برای شما صادر شود تا شما بتوانید نسبت به گرفتن این ویزا اقدام نمایید.

۲_عامل تاثیرگذار دیگر مربوط به مدارک تکمیلی شما می باشد که اگر شما مدارک خود را به صورت دقیق به سفارتخانه ها و در مدت زمان تعیین شده تحویل دهید، سرعت صادر شدن ویزای شما نیز بیشتر می‌شود و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این ویزا را اخذ کنید.

برای اینکه بتوانید ویزای کانادا خود را در مدت زمان کوتاهی اخذ نمایید و برای تسریع و پیشرفت کار خود از یک وکیل معتبر و باتجربه کمک بگیرید تا کاملاً شما را با قوانین گرفتن ویزای کانادا آشنا کند و بتوانید در مدت زمان کوتاهی این ویزا را دریافت کرده و از آن برای رفتن به کشور کانادا استفاده نمایید و در این صورت است که می توانید در مدت زمان کوتاهی ویزای کانادا را بگیرید‌.

اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی کانادا را دارید این لینک را دنبال نمایید

هزینه اخذ ویزا و اخذ ویزای کانادا1402

هزینه اخذ ویزا کانادا

اولین هزینه‌ای که در مرحله اول متقاضیانی که قصد اخذ ویزای کانادا 1402 را دارند و باید بپردازند، مربوط به هزینه دریافت فرم درخواست ویزا می باشد که افراد متقاضی باید یک هزینه ای را به حساب سفارت‌خانه‌ها واریز کنند تا این فرم برای آنها ارسال شود. این هزینه بسیار ناچیز می باشد و هر شخصی می تواند به راحتی آن را پرداخت نماید.

هزینه اعلام شده دیگری که برای اخذ ویزا کانادا مورد نیاز می باشد، این است که شما باید یک وقت سفارت از سفارتخانه ها دریافت نمایید که این وقت سفارت شامل هزینه‌ می باشد که این هزینه به عهده شخص متقاضی است و با توجه به مدت زمان اقامت شما این مبلغ متغیر می باشد و متقاضیان باید این مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و وقت سفارت خود را از این طریق مطلع شوند و در مدت زمان تعیین شده در سفارتخانه ها حضور پیدا کنند و با کارشناسان مربوطه در این زمینه ملاقات داشته باشد.

از هزینه های دیگری که می توانیم بگوییم برای گرفتن ویزا کانادا مورد نیاز می باشد، مربوط به گرفتن بیمه مسافرتی برای مسافران عزیز می باشد. مسافران در مدت اقامت خود در کشور کانادا باید به این نکته توجه ویژه داشته باشند که اگر بیمه مسافرتی داشته باشند، می توانند در مدت اقامت خود در این کشور از تمام مزایای بیمه شامل بیمه خدمات درمانی بهره کافی را ببرند.

از هزینه های اعلام شده می توانیم به این مورد اشاره مستقیم داشته باشیم که افراد برای گرفتن ویزا باید یک بلیط رفت و برگشت تهیه نمایند که قیمت این بلیط بسیار متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله عواملی که می توانیم بیان کنیم که به صورت مستقیم بر روی قیمت بلیط تاثیرگذار می باشد این است که شما در چه زمانی می خواهید در کشور کانادا اقامت داشته باشید، به عنوان مثال در فصل هایی از سال مانند فصل تابستان، هزینه بلیط رفت و برگشت از قیمت بالاتری نسبت به فصل های دیگر برخودار می باشد.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment