بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
هدف استفاده از بلبرینگ ها چیست

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن امروزه اخذ ویزای شینگن برای افراد یک امتیاز بزرگ به شمار می آید به طوری که سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا درخواست خود را برای دریافت این ویزا به ثبت می رسانند.

اصطلاح شینگن برای منطقه ای در اروپا استفاده می شود که شامل بیست و شش کشور اروپایی می باشد ، زمانی که شما ویزای شینکن داشته باشید دیگر برای تردد بین این ۲۶ کشور نیاز به ویزای جداگانه ای ندارید و می توانید که بدون هیچ محدودیتی در این منطقه تردد کنید.

معمولا کشوز هایی که عضو منطقه شینکن هستند برای ورود و خروج افرادی که ویزای شینگن را دارند و از اتباع خود هستند زیاد سخت گیر نیستند اما در مقابل برای تردد دیگر افراد سخت گیری های زیادی دارند.

به همین دلیل دریافت ویزای شینگن کار ساده ای نیست و باید که تمامی شرایط مورد نیاز را به صورت کامل داشته باشید همچنین مراحل درخواست را نیز به صورت دقیق اجرا کنید . کشور های اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس و لیختن اشتاین ، ۲۶ شش کشور حوزه شینگن هستند ، در ادامه این مقاله قصد داریم که به بررسی ویزای شینگن بپردازیم و برخی از موضوعات مهم در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم .

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را نیز مشاهده بکنید .

اخذ ویزای ایتالیا

آشنایی با انواع ویزای شینگن

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن در این بخش انواع ویزای شینگن را که شما می توانید اخذ کنید را مورد بررسی قرار می دهیم .

۱ ) تایپ A ویزای شینگن : این ویزا به ویزای ترانزیت نیز شناخته می شود و به افراد این اجازه را می دهد که برای سوار شدن به هواپیما در یکی از فرودگاه های این کشور به صورت محدود منتظر بمانند ، توجه کنید این ویزا فقط احازه می دهد در کشور مورد نظر باشیذ و سفر با این ویزا به کشوز های عضو شینکن ممنوع است.

۲ ) تایپ B ویزای شینگن : این ویزا به شما اقامت پنج روزه می دهد ، این ویزا امروزه با تایپ سی ادغام شنه است ، در واقع ویزای نوع بی B همان نوع C است که دارای محدودیت های جابه جایی می باشد.

۳ ) تایپ C ویزای شینگن : این ویزا به عنوان ویزای کوتاه مدن نیز شناخته می شود ، افرادی که موفق به دریافت این ویزا شوند می توانند به صورت موقعت در بازه حداکثر ۹۰ روزه در این منطقه اقامت داشته باشند ، خوده این ویزا به صورت یکبار ورود و یا دوبار ورود یا چند بار ورود ارائه می شود که از نامشان پیدا است ، یک بار ورود افراد فقط یک بار اجازه ورود به این منطقه را دارند و در صورت خروج دیگر نمی توانند وارد شوند.
اما در ویزا های چند بار ورود افراد به تعداد مجاز می توانند از منطقه شینکن خارج شده و ذوباره وارد آن شوند.

۴ ) تایپ D ویزای شینگن : این نوع ویزای طولانی مدت شینکن است که به افراد این اجازه را می دهد که بیش از ۹۰ روز در کشور های عضو شینکن اقامت داشته باشند.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

آشنایی با انواع ویزای شینگن

شرایط اصلی برای گرفتن ویزای شینگن

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن از دیگر موضوعات مهمی که خوب است در رابطه با ویزای شینگن مورد بررسی قرار دهیم ، شرایط لازم برای دریافت این ویزا می باشد.

ویزای شینگن در سراسر دنیا به عنوان یکی از سخت ترین ویزا ها شناخته می شوذ زیرا سخت گیری ها در آن زیاد است و افراد باید به صورت دقیق تمامی شرایط لازم را داشته باشند تا به آنها ویزا داده شود.

مهم ترین شرایط و مدارکی که شما در این زمینه نیاز دارید عبارت است از : ۱ ) مدارک شناسایی : همانند تمامی ویزا ها شما نیاز به مدارک شناسایی همانند پاسپورت ، شناسنامه و … دارند

۲ ) شرایط سنی : یکی از محدودیت هایی که در ویزای شینگن مطرح است ، محدودیت های سنی می باشد ، معمولا طبق تجربه های حاصل شده از درخواست های افراد مختلف افرادی که مجرد هستند و زیر ۳۰ سال سن دارند و تا به حال نیز به کشور های اروپایی سفری نداشته اند سخت گیری بیشتری نشان می دهد .

۳ ) یکی دیگر از موارد مهم ، سابقه سفزی شما می باشد.

۴ ) تمکن مالی از دیگر موارد مهم است که ویزای شینکن روی آن توجه بسیاری دارد و شما باید با ارائه مدارک معتبر تمکن مالی خود زا به اثبات برسانید، زیرا باید اطمینان حاصل شود که شما بودجه بازم برای پوشش هزینه های سفر خود را با حوزه شینکن دارا هستید.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله ویژگی ویزای جاب آفر کانادا را نیز مشاهده بکنید.

انواع اخذ ویزای شینگن 1402

مهم ترین دلایل ریجکت ویزای شینگن

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن ریجکت ویزای شینگن یکی از مشکلاتی است که ممکن است افراد متقاضی با آن مواجه شوند ، منظور از ریجکت شدن ویزا این است که درخواست ویزای افراد زد می شود ، و دلیل آن نیز به صورت شفاف مشخص نیست ، با توجه به تجربه های به دست آماده از آژانس های مختلف مهم ترین دلایل ریجکتی مدارک عبارت است از :

۱ ) ارائه مدارک جعلی

۲ ) داشتن سوابق کیفری و سیاسی

۳ ) داشتن گذرنامه ای که از تاریخ آن گذشته است و یا به صوزت شدید آسیب دیده است .

۴ ) عدم شرح دقیق هدف از شفر خود

۵ ) نداشتن تمکن مالی لازم و یا عدم اثبات آن

۶ ) نداشتن بلیط رفت و برگشت و بقیه موارد مربوط به اقامت شما در این منطقه همانند هتل و …

۷ ) ارائه بیمه نامه نا معتبر ، سنت ازدواج غیر رسمی بعد از اینکه در خواست شما بنا به دلایل مختلفی ریجکت شود شما در بازه زمانی مشخصی می توانید اعتراض خود را به ثبت برسانید ، در صورتی که اعتراض شما مورد قبول باشد ، مدارک شما دوباره بررسی خواهد شد و در غیر این صورت به طور کامل ریجکت خواهد شد.

ویزا شینگن

برای دریافت ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن دنبال بکنید.

مهم ترین دلایل ریجکت ویزای شینگن

راهکار هایی برای رفع ویزای شینگن

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن بعد از اینکه درخواست شما بنا به هر دلیل ریجکت شد شما این فرصت را دارید که برای رفع ویزای شینگن ( ریجکتی ) اعتراض خود را به ثبت برسانید ، ایمیل و یا نامه ای که شما ارسال می کنید باید موارد زیر به صورت کامل وجود داشته باشد :

۱ ) اطلاعات دقیق فردی باید ذکر شود از نام تا آماره دقیق پاسپورت و

۲ ) به تاریخ دقیقی که ویزای شما ریجکت شده است اشاره کنید.

۳ ) دلایل ریجکتی را به صورت کامل شرح دهید

۴ ) توضیحات و دلایلی که در مورد بروز مشکل در پروسه درخواست شما ایجاد شده است و باعث ریجکتی درخواست شده است نیز اشاره کنید.

مدارک شرایط اخذ ویزای شینگن 1402

درخواست پاهندگی با ویزای شینگن

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن در این بخش در رابطه با پناهندگی با ویزای شینگن صحبت خواهیم کرد ، به طور کلی منظور از پناهنده فردی است که در کشور مادری خود شرایط زندگی ندارد و قصد ادامه زندگی در کشور دیگر را دارد.

جنگ ، شرایط سیاسی حاکم ، شرایط اقتصادی و … از مهم ترین دلایل پناهنده شدن افراد می باشد.

برای پناهندگی با ویزای شینکن شما باید که ابتدا وارد کشور مورد نظر شوید و بعد از آن درخواست پناهندگی خود را در دولت آن کشور به ثبا برسانید.

در نامه درخواست باید که به صورت کامل بیان کنید که چرا می خواهید پناهنده شوید و مشکل شما در کشور مادریتان چیست ؟

بعد از آن کشور هدف درخواست شما را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی مه قابل قبول بود ویزای پناهندگی به شما تعلق می گیرد.

توجه کنید افرادی که در کشور مادری مشکل جدی نداشته باشند نمی توانند که از ویزای پناهندگی شینگن استفاده کنند.

شرایط اخذ ویزای شینگن 1402

نکات مهم برای انتخاب یک آژانس مناسب برای اخذ ویزای شینگن

بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن در صورتی که قصد دریافت ویزای شینکن را دارید به شما پیشنهاد می شو. که حتما از یک آژانس با تجربه کمک بگیرید زیرا سخت گیری ها برای ویزای شبنکن زیاد است و ممکن است که به تنهایی نتوانید تمامی مراحل را سپری کنید ، به طوری کلی بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن دارای ویژگی هایی همانند :

۱ ) سابقه : شما باید آژانسی را انتخاب کنید که دارای سابقه ای خوب و طولانی باشد زیرا در این صورت با کیس های مختلفی روبه رو شده است و تحربه کافی را دارد.

۲ ) هزینه مناسب : آژانسی خوب است که متناسب با خدماتی که ارائه می کند از متقاضی هزینه دریافت می کند.

۳ ) دارای تحربه کافی بزای مشکل ریجکتی : از شایع ترین مشکلاتی که افراد با آن روبه هستند ریجکت شدن مدارک آنها است شما برای دریافت ویزای شینکن باید که از آژانسی کمک بگیرید که بتواند با خوبی دلیل ریجکتی را تشخیص دهد و بعد از آن اقدامات لازم را انجام دهد.

۴ ) در دسترس: هم شما هم مشاورین و مسئولیت پرونده شما باید از زمان شروع همکاری تا پایان نتیجه ویزای در دسترس باشند تا در صورت اینکه مشکلی رخ داد بتوانند شرایط را مدیریت کنن. . و … ، امروزه آژانس های بسیاری زیادی در سراسر کشور فعال هستند که به افراد برای دریافت ویزای شینگن کمک می کنند.

شما باید که بتوانید از بین این موارد مناسبت ترین و با تحربه ترین را انتخاب کنید تا ویزای شینکن خوذ را با موفقیت دریافت کنید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment