درباره تیم ایرانیکا

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی «ایرانیکا» از پاییز سال ۱۳۸۵ فعالیت حرفه ای خود را در صنعت گردشگری شروع کرده است. «ایرانیکا» مفتخر است که در طی همه این سالها با فعالیت متناوب و حرفه ای و با اتکا به مشاورین و وکلای خبره در تمامی مسیر اخذ ویزای کشور های متناوب نظیر کانادا در کنار شما ایستاده است. همكاران ما در بخش پشتيباني حتي در ايام تعطيل آماده پاسخگويي و رفع مشكلات احتمالي شما هستند.

ایرانیکا مفتخر است که ارائه کننده بهترین تورهای ایرانگردی و جهانگردی در حوزه های مختلف تورهای فرهنگی, تفریحی, تاریخی, ورزشی, زیارتی, ماجراجویانه می باشد. راهنمایان تور ایرانیکا با داشتن تجربه‌های زیاد مدیریت سفر و با اطلاعات دقیق از مقصد گردشگری و استفاده از دانش آن‌ها می تواند ناشناخته‌هایی از مقصد رویایی‌تان را به شما نشان دهد.

ایرانیکا را بخوانید و جاذبه های گردشگری ایران و دنیا ، سنت ها و فرهنگ ها ، فعالیت های برتر و مکانهای جالب و مشهور جهان و راز های پنهان آنها و موارد دیگر را بیاموزید که شما را تشویق می کند تا با ما همسفر شوید. تورهای خارجی و داخلی ایرانیکا خاطره یک سفر رویایی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

با آرزوی خاطره ای خوش و بیادماندنی از سفرتان