راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا کانادا کشوری است که در شمال قاره آمریکا قرار دارد و از سه ایالت تشکیل شده است و به دلیل اینکه در زمینه های تجاری، آموزش و پرورش، کار و جاذبه‌های گردشگری پیشرفت زیادی کرده است.

شما با اخذ کردن انواع مختلفی از ویزاهای کانادا می توانید از امکانات زیاد این کشور بهره مند شوید ما در اینجا به راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا می پردازیم.

شما برای اخذ هر گونه از ویزا ها نیاز به مدارک الزامی از جمله داشتن شناسنامه و کارت ملی،پاسپورت است تا از طریق تمام این مدارک به راحتی بتوانید ویزای مورد نظر را دریافت کنید.

شما می توانید به سفارتخانه مربوطه مراجعه کنید و با ارائه تمام مدارک و مصاحبه کردن پس از چند ماه ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید و یا به صورت آنلاین از طریق سایت های معتبر می توانید مدارک خود را برای آنها ارسال و مصاحبه را به صورت حضوری انجام دهید.

اگر مدارک شما کامل باشد قطعاً از طریق سفارتخانه ها می توانید ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید، مد نظر داشته باشید که اگر در گرفتن ویزا مشکلی داشته باشید و آن را برطرف نکنید قطعا مدت طولانی با مشکل درگیر هستید.

برای آشنایی با انواع ویزای کاندا میتوانید این مقاله را مطالعه بکنید!

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا

راه های مهاجرت به کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا مهاجرت به کانادا یک تصمیم درستی است که افراد از طریق مهاجرت می‌توانند پیشرفت زیادی را در آینده داشته باشند. افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلفی مهارت زیادی دارند و برای پیشرفت زیاد در این زمینه قصد مهاجرت دارند از این رو آنها می توانند راه های مهاجرت زیادی را انتخاب کنند.

یکی از راه‌ها برای مهاجرت کردن از طریق کار میباشد شما اگر می خواهید که کار مشخصی را در کشور کانادا داشته باشید با گرفتن ویزای کار و مشخص کردن کار مورد نظر خود به راحتی به کانادا مهاجرت کنید و شغل و تخصص خود را ادامه دهید.

روش دیگر برای مهاجرت کردند که بیشتر مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته مهاجرت از طریق تحصیل می باشد و با گرفتن یک دعوتنامه از دانشگاه مربوطه می‌توانند مهاجرت خود را قطعی کنند.

روش دیگر برای مهاجرت به کانادا که بیشتر برای کارآفرینان و تاجران توصیه می شود از طریق سرمایه گذاری می باشد و آنها می توانند با یک سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلفی در کانادا اقامت دائم داشته باشند.

آیا میدانید مدت زمان اخذ ویزای کاندا چقدر است؟ برای آشنایی بیشتر مقاله را دنبال بکنید!

راه های مهاجرت به کانادا

ویزای جاب آفر کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا شاید شما با کلمه جاب آفر آشنا باشید ولی ندانید که چیست و چه کاربردی دارد که ما در اینجا به صورت جزئی می‌خواهیم به ویزای جاب آفر کانادا بپردازیم. کشور کانادا برای کار کردن در بهترین موقعیت شغلی یک دعوت نامه به کارفرمایان ارائه می دهند و آن ها میتوانند بهترین شغل را در کشور کانادا داشته باشند.

از این‌رو افراد باید به اخذ ویزای جاب آفر بپردازند که برای گرفتن آن باید مدارک مختلفی را پشت سر بگذارند که در زیر به آنها می پردازیم. شما به صورت آنلاین باید تمام مشخصات و رزومه کاری خود را به مکانی که قرار است در آنجا مشغول به کار هستید بفرستید.باید اسکن تمام صفحات پاسپورت و شناسنامه خود که ۶ ماه اعتبار دارد و دو قطعه عکس را به همراه داشته باشید.

شما برای اینکه در کشور کانادا مشغول به کار شوید نباید هیچ گونه سوء سابقه داشته باشید و اگر از این امر به دور بودید باید اسکن ترجمه تمام مدارک را به همراه داشته باشید.

ویزای جاب آفر کانادا

ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا یکی دیگر از ویزا هایی که در کشور کانادا مورد شهرت خاص افراد قرار گرفته ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد. اگر شما به فکر سرمایه گذاری در کانادا هستید باید این ویزا را اخذ کنید که برای گرفتن آن باید شرایط و مراحلی را پشت سر بگذارید.

اولین شرایطی که مورد توجه کشور کانادا در زمینه سرمایه گذاری می باشد داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی با نمره بالا می باشد. چون شما در کشور کانادا باید سرمایه‌گذاری کنید که قطعاً دانستن زبان انگلیسی بسیار الزامی می باشد. شما برای اخذ این نوع ویزا باید از یکی از شرکت های معتبر که قرار است سرمایه گذاری را شروع کنید تاییدیه دریافت کنید.

مدت زمان ویزای سرمایه گذاری بین ۱۲ تا ۱۶ ماه می باشد. یکی از رایج‌ترین ویزای سرمایه گذاری به کانادا از طریق کارآفرینی میباشد که هر ساله حجم زیادی از افراد از این طریق می توانند این نوع ویزا را دریافت کنند. این نوع ویزا مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آنها نداشتن هیچگونه محدودیت سنی می باشد و همچنین داشتن یک مدرک تحصیلی مشخصی ملاک نیست. افراد برای گرفتن این ویزا باید مصاحبه انجام دهند که مصاحبه آن به زبان فارسی می باشد افرادی که مسلط به زبان انگلیسی نباشند بزرگترین مزیت است.

امروزه افرادی که مشغول به کارآفرینی هستند برای توسعه کار خود می‌توانند ویزای سرمایه گذاری را دریافت کنند و کارخود را توسعه دهند که یکی از بهترین ویزا برای این افراد است. شما با اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید راه مهاجرت را برای خود هموار و مزایای زیادی را کسب کنید.

ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا کانادا کشوری می باشد که بسیار مهاجر پذیر است چون زمینه کاری در این کشور بسیار توسعه پیدا کرده و جوانان و نوجوانان به راحتی می توانند در کانادا بهترین شغل خود را انتخاب کنند از این رو برای اینکه وارد کانادا شوند و کار مورد نظر خود را شروع کنند باید ویزای کاری کانادا را اخذ کنند.

یکی از بهترین روشی که افراد میتوانند وارد کشور کانادا شوند گرفتن ویزای کاری یا اخذ ویرای اسکیل ورکر کانادا است که این کشور برای خود قوانین و مقررات خاصی را مد نظر قرار گرفته که رعایت تمامی این موارد الزامی است.

بهترین شغل هایی که در کانادا وجود دارد از جمله حقوق و وکالت و همچنین مشاغل اداری و تولیدی میباشد. شما برای اخذ ویزای کاری کانادا باید شرایط زیر را دارا باشید.

سن شما در هنگام اخذ ویزای کار زیر ۴۰ سال می باشد و مدرک تحصیلی داشتن حداقل لیسانس می باشد. افرادی که می‌خواهند به راحتی این ویزا را دریافت کنند باید یک سال سابقه کار داشته باشند و مدرک زبان یکی از الزامات دیگر می باشد.

شما برای گرفتن این ویزا باید هزینه هایی را پرداخت کنید که به عوامل های مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال شما باید تمام هزینه هایی را که برای تکمیل پرونده الزامی است را بپردازید.

شما برای اخذ ویزای کاری کانادا باید امتیاز لازم را کسب کنید که این امتیاز بر اساس سن، میزان تحصیلات و سابقه کاری شما تعیین می شود. شما برای دریافت این ویزا به صورت مستقیم می توانید به سفارتخانه ها مراجعه کنید و یا به روش دوم یعنی به صورت آنلاین تمام مدارک خود را به سفارتخانه کانادا فکس کنید.

مدارک لازم از جمله داشتن پاسپورت معتبر و مدت دار و همچنین داشتن شناسنامه عکس دار و ۲ قطعه عکس و کارت ملی معتبر الزامی میباشد. داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی و یا حتی مدرک سوابق کاری در پرونده الزامی است.

اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا

اخذ ویزای دانشجویی در کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا کشور کانادا در بین توریست ها مورد محبوبیت خاصی قرار گرفته چون در زمینه آموزش و پرورش پیشرفت بسیار زیادی کرده و شما با اخذ ویزای دانشجویی در کانادا می توانید از بهترین استادان و پیشرفته ترین دانشگاه ها بهره مند شوید.

شما برای گرفتن ویزای دانشجویی باید شرایطی را پشت سر بگذارید که ما در اینجا به چند نمونه از این شرایط می پردازیم.

شما باید یک دعوت نامه ای از سوی دانشگاه دعوت کننده داشته باشید تا در کمترین زمان ویزای مورد نظر شما صادر شود که برای این کار باید هزینه ای را پرداخت کنید. شما برای گرفتن این نوع ویزا باید بالای ۱۸ سال داشته باشید و هیچگونه سابقه کیفری در پرونده شما وجود نداشته باشد.

علاوه بر تمام این موارد مدارک الزامی و تشخیص هویت شما باید مشخص و کامل باشد. شما با کمترین هزینه و در مدت کوتاهی می توانید این نوع ویزا را دریافت کنید که مزایای بسیار زیادی دارد یکی از این مزایا این است که شما علاوه بر تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها می‌توانید بهترین شغلی را برای پرداخت شهریه ها داشته باشید.

ویزای تحصیلی کانادا بیشتر مورد توجه دانشجویان قرار گرفته چون اولین ویزایی است که در کشور کانادا از آن پشتیبانی شده است.

اخذ ویزای دانشجویی در کانادا

مراحل و مدارک اخذ ویزای کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا تور کانادا یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین مقصد برای جهانگردان میباشد که هر سال چند هزار نفر از افراد برای سفر و مهاجرت به این کشور مراجعه می‌کنند.

شما برای سفر به کانادا حتماً باید مدارک لازم آن را ارائه دهید تا ویزای شما صادر گردد به همین منظور ما در این جا به مدارک اخذ ویزا کانادا می پردازیم تا شما با آماده نمودن این مدرک ها بتوانید رادمان کار خود را بالا برده و سفر خوبی داشته باشید. اولین مدرک ارائه سقطه عکس رنگی می باشد که باید زمینه آن کاملاً سفید و همچنین تصویر شما تمام رخ باشد.

مدرک بعدی فرم تکمیل شده برای درخواست ویزا می باشد که در این شهر شما حتماً باید اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید. اصل شناسنامه مدرک دیگر می باشد و همچنین پاسپورت قدیمی و جدید و کپی از تمام صفحات نیز باید به همراه سایر مدارک ارائه شود.

کارت ملی و اصل سند ملکی که باید به نام مسافر و یا همسر او باشد نیز از دیگر مدارک مورد نیاز بوده و در صورتی که سند به نام همسر مسافر باشد باید از تمام صفحات شناسنامه همسر نیز کپی گرفته شود.

مدرک بعدی اصل مدرک شغلی بوده که این مدرک را به خوبی مشخص می کند پرواز رفت و برگشت به کشور مقصد را نیز به همراه داشته باشید. برگه تایید رزرو هتل نیز حتما باید به همراه شما باشد شامل مشاغل خصوصی هستید باید جوازه کسب گواهینامه فعالیت جواز مطب و همچنین پروانه بهره برداری را ارائه دهید و اگر شغل شما دولتی باشد باید معرفی نامه از محل کار را همراه با لیست بیمه و همچنین صیدش آخر فیش حقوقی و همچنین حکم کارگزینی را نیز ارائه دهید.

مدرک دیگر پرینت سه ماهه حساب بانکی با ماده حداقل ۳۰ میلیون تومان بوده که باید به زبان انگلیسی باشد و همچنین گواهی مانده حساب بانکی نیز باید مورد تایید امور بین المللی قرار گرفته باشد که مدرک آن را نیز حتماً باید به همراه داشته باشید و این که شما باید پیش پرداخت ٥٠میلیون تومان ضمانت‌نامه بانکی را نیز به همراه سایر مدارک ها تحویل دهید. مدارک و امانت از زمان اقدام برای ویزا تا زمان برگشت به صورت امانت باقی می ماند و شما بعد از برگشت می توانید آن را تحویل بگیرید.

هنگامی که تمام این مدارک را ارائه می دهید کاملا درست و صحیح باشد که مشکلی بابت سفر شما ایجاد نشود زیرا یا مدارک شما درست نباشد قطعاً سفر شما به تعویق خواهد افتاد که یک مشکل بسیار مهم می باشد.

هزینه ی گرفتن ویزا کانادا

راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا هزینه ی ویزا کانادا یکی از مسئله بسیار مهم برای بیشتر افراد میباشند که قصد سفر به کشور کانادا را دارند در نتیجه حتماً باید برنامه ریزی مناسبی را در زمینه هزینه‌ها به خوبی داشته باشند تا بتوانتد یک سفر خوب آرام بخش را برای خود به وجود آورند.

یکی از هزینه های اصلی سفر به کانادت قطعاً پرداخت مبلغ معین برای دریافت ویزا و پاسپورت می باشد زیرا اولین قدم برای رفتن به این سفر تهیه ویزا و پاسپورت بوده در نتیجه شما ابتدا باید مراحل قانونی آن را طی نمایید که قطعا هزینه هایی را نیز برای شما در بر خواهد داشت.

هزینه اصلی دیگر ثبت نام در تو می باشد که شما باید هزینه هتل بلیط رفت و برگشت و خیلی از مسائل دیگر را قبل از سفر پرداخت کنید که یک مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد زیرا شما قبل از سفر باید محل اقامت خود را طبق سلیقه شما می تواند انواع مختلفی از هتل‌ها باش که دارای درجه بندی های گوناگون هستند.

هزینه دیگر پرداخت مبلغ ماین بر روی دریافت فرم مورد نظر می باشد شما در این زمان باید اطلاعات شخصی خود را به صورت کامل و درست وارد کنید. شما برای رفتن به کشور کانادا باید بیمه سلامت نیز داشته باشید که برای دریافت این بیمه نیز باید مبلغی را پرداخت کنید تا بتوانید از تمام خدمات بیمه آن در هنگام سفر استفاده کنید.

پرداخت مبلغ معین به عنوان ضمانت از جمله هزینه های اصلی دیگر می باشد که شما این مبلغ را قبل از سفر حتماً باید به سفارتخانه تحویل دهید و بعد از سفر می توانید مبلغ تحویل داده شده را پس بگیرید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment