وقت سفارت کانادا

عناوین این مقاله

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
هزینه اخذ ویزای گاردین شیب کانادا

وقت سفارت کانادا: سفارت کانادا شعبه های متعددی دارد و مراجعه شما به هر یک از آنها به وقت و هزینه ای که قصد پرداخت آن را دارید وابسته است. اگر از لحاظ بودجه مشکلی ندارید، ما به شما سفارت واقع در دبی را توصیه می کنیم. سفارت واقع در ترکیه این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا با کارمندان ایرانی سفارت آشنا شوید و از این نظر می توانید مشکل زبان ترکیه را برطرف کنید.

شما با افتتاح حساب کاربری می توانید فرم ها و اطلاعات مربوطه را به صورت کامل پر کنید و مبلغ مورد نظر را جهت صدور ویزا پرداخت کنید اما به دلیل تحریم بودن ایران، این امکان را ندارید تا به صورت آنلاین مبلغ آن را پرداخت کنید و بهتر است حضوری به شعبه مورد نظر بروید.

مزیت پر کردن فرم ها به صورت اینترنتی این است که اگر مشکلی در ثبت اطلاعات ایجاد شد، اجازه اصلاح آنها را دارید. شما دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ‌سفارت کانادا، با ما در تماس باشید. اگر قصد رفتن به کشور کانادا دارید و اطلاعات کافی در مورد سفارت این کشور ندارید، قبل از اینکه اقدام کنید با ما در ارتباط باشید و با مشاورین ما صحبت کنید و از اطلاعات آنها بهره مند شوید.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

چگونگی دریافت وقت سفارت کانادا

چگونه از سفارت کانادا وقت بگیریم؟

شما دوستان عزیز برای گرفتن وقت سفارت کانادامی توانید به صورت آنلاین و اینترنتی وقت بگیرید و همچنین اگر بخواهید یک پاسخ مختصر و ساده به شما بدهیم، وقت سفارت کانادا به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. در صورتی که قصد دارید به صورت حضوری برای اخذ ویزا کانادا اقدام کنید، به دلیل نبودن سفارت کانادا در ایران باید همراه با مدارکتان به یکی از کارگزاری های کانادا در کشورهای همسایه مراجعه کنید.

شما باید در ابتدا مدارکتان را تحویل دهید و فرم مربوطه را به صورت کامل پر کنید و سپس در روز و تاریخ تعیین شده باید برای انگشت نگاری به مراکز مربوطه مراجعه کنید. قبل از آن، وجه انگشت نگاری را واریز کرده و به کارگزاری ارائه دهید.

شما باید صبور باشید و منتظر ایمیل جواب ویزای خود برای کانادا باشید.

مراجعه حضوری به سفارت روش دیگری است که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این روش به سایت بروید و حساب کاربری برای خود بسازید، بعد از آپلود مدارک سفارت یک کد رهگیری به شما می دهد و با توجه به کشوری که قصد دارید در آن انگشت نگاری را انجام دهید، دفتر وک مدنظرتان را انتخاب کرده و هزینه صدور ویزا و انگشت نگاری را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

اگر مهلت انگشت نگاری بگذرد عملاً درخواست ویزای شما بی‌نتیجه خواهد بود و شما موفق به گرفتن سفارت کانادا نشده اید. بنابراین خوبی این روش این است که شما امکان تکمیل مدارکتان را در صورت وجود ناقصی خواهید داشت و فقط برای انگشت نگاری به کشور مورد نظر سفر می کنید.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

اگر به دنبال اخذ جاب آفر کانادا و آشنایی با شرایط آن هستید حتما این مقاله را دنبال نمایید

مراجعه حضوری به سفارت کانادا

شما می توانید به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری وقت سفارت کانادا را رزرو کنید. مراجعه حضوری سفارت کانادا از روش های مناسب و مطمئنی است که در مراجعه حضوری شما امکان تکمیل مدارکتان را در صورت وجود ناقصی خواهید داشت و برای انگشت

نگاری به کشور مورد نظر سفر می کنید و یک روش مطمئن است و شما با خیال آسوده و راحت می توانید از رزرو سفارت خود مطمئن شوید.

 VFS کانادا یک شرکت خصوصی است که در زمینه برون سپاری خدمات ثبت، تشخیص و تنظیم مدارک بدون تصمیم گیری در تایید یا رد درخواست متقاضیان ویزا از سوی سفارت خانه می باشد که در ۱۲۹ کشور حضور دارد و در کشور ما نیز چند سفارت مراحل دریافت و تشخیص هویت متقاضی را به این شرکت محول کرده اند.

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت کانادا

برای رزرو و گرفتنوقت سفارت کانادا نیاز به مدارک چندانی نیست، در مرحله ثبت نام آنلاین و یا مراجعه حضوری مدارک مورد نیاز را ارائه داده اید و دیگر اینکه شما زمانی اقدام به تعیین وقت می کنید که ایمیل سفارت مبنی بر اقدام برای انگشت نگاری توسط افسر پرونده برایتان ارسال شده و این ایمیل به معنی بررسی مقدماتی مدارک شما بوده است.

مدارک گرفتن وقت سفارت کانادا در سه مورد خلاصه می شود، تاریخ تولد، آدرس ایمیل و شماره تماس. شما دوستان عزیز برای گرفتن وقت سفارت کانادا می توانید از کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان و … که کشورهای همسایه و نزدیک به ایران هستند استفاده کنید و در تاریخ مشخص شده به این کشورها سفر کنید.

وقت فوری سفارت کانادا این امکان را به متقاضیان ویزا کانادا می دهد که تا در کمترین زمان ممکن وارد سفارت شوند. در این روش متقاضی پس از اینکه مراحل اولیه مانند تهیه و ارائه مدارک و ایجاد حساب کاربری جدید را پشت سرگذاشته ، سی روز بعد از جهت انگشت نگاری باید به یکی از کشورهای همسایه که خدمات ویزا کانادا برای ایرانیان انجام می دهد مراجعه کند.

بنابراین به طور کلی می توانیم بگوییم که مدارکی که باید ارائه دهید شامل مدارک شناسایی است و از مهم ترین مدارک شناسایی گواهی تولد، ازدواج و شناسنامه می باشد.

انواع روش های اخذ اقامت دائم کانادا

جهت دریافت خدمات پیکاپ ویزا کانادا این لینک را دنبال نمایید

وقت سفارت کانادا چقدر طول می‌کشد ؟

با توجه به اینکه کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد، پس کلیه متقاضیان اخذ ویزای کانادا باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کنند. برای اخذ ویزا می‌توانید به استانبول، دبی، ابوظبی، آنکارا و غیره مراجعه کنید تا بتوانید درخواست خود را به سفارت ارائه دهید.

وقت سفارت کانادا بستگی به میزان تقاضا و ازدحام متقاضیان دارد، بنابراین نمی توان زمان دقیقی برای وقت سفارت کانادا در نظر گرفت.

وقت سفارت کانادا در شرایط عادی از هر کشوری که اقدام شده باشد، به طور معمول ۷ تا ۱۲ روز کاری به طول می انجامد. شما دوستان عزیز برای گرفتن سفارت کانادا می توانید به سایت ما مراجعه کنید و با مشاورین و متخصصین ما در این سایت مشورت کنید.

به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا هستید حتما این لینک را دنبال نمایید

هزینه وقت سفارت کانادا

هزینه وقت سفارت کانادا برای شهرهای مختلف متفاوت است. به طور حدودی و تقریبی هزینه وقت سفارت کانادا ۳۰ دلار است. این مبلغ تمامی هزینه های مربوط به تعیین وقت انگشت نگاری برای ویزای کانادا در تمامی شهرها را شامل خواهد شد.

شما هموطنان و متقاضیان گرامی اگر می خواهید در مورد هزینه وقت سفارت کانادا اطلاعات بیشتری داشته باشید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و مجموعه ما تمامی امور مربوط در این زمینه  رابا به کارگیری تجربه چندین ساله در این حوزه و ارائه مشاوره رایگان برای متقاضیان محترم توسط کارشناسان مجرب به انجام می رساند.

لازم به ذکر است بدانید که با توجه به سن و سال هزینه متفاوت می باشد. افرادی که بالای ۸۰ سال باشند، از پرداخت هزینه برای انگشت نگاری معاف هستند اما دقت داشته باشید که کلیه افراد بالغ باید هزینه انگشت نگاری به مبلغ ۸۵ دلار پرداخت کنند.

اگر به دنبال اخذ ویزای ایتالیا هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را دنبال نمایید

مراکز وک کانادا (VAC)

مراکز vac کانادا در اروپا، آفریقا و خاورمیانه می باشند و همچنین در لس آنجلس و بسیاری از کشورهای دیگر. سفارت و کنسولگری کانادا در استانبول را به اصطلاح وک می‌گویند و وک مخفف عبارت Visa می باشد. ایرانیان برای سفر و مهاجرت به کانادا مجبورند برای دریافت ویزا به یکی از مراکز شرکت vfs در کشورهای همسایه مراجعه کنند.

این مراکز با هدف انجام کلیه امور صدور ویزا برای مسافران کانادایی به وجود امده است. شما نیز برای اخذ ویزا و انجام انگشت نگاری باید به یکی از مراکز vfs مراجعه کنید. در میان کشورهای همسایه مراجعه به وک کانادا در استانبول برای ایرانیان راحت تر است، زیرا برای این کشور پرواز روزانه وجود دارد.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment