شرایط ویزای توریستی شینگن

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
شرایط ویزای توریستی شینگن

با اخذ ویزای توریستی شینگن دیگر نیازی نیست برای دیدن اقوام و یا برای سفر اقامت کشور های تعیین شده را داشته باشید، اما گرفتن این نوع ویزا ها دارای محدودیت هایی می باشد برای مثال برای سفر به این کشور ها شما فقط میتوانید ۹۰ روز و یا ۳ ماه حضور داشته باشید که بنا به انتخاب خودتان این ۹۰ روز را میتوانید در یک سفر و یا در چندین بار به اتمام برسانید.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را نیز مشاهده بکنید .

مزیت های اخذ ویزای توریستی شینگن

شرایط ویزای توریستی شینگن این ویزا مناسب کسانی است که قصد سفر به کشور های اروپایی و یا تمامی کشور های عضو شینگن را دارند می باشد که میتوان برای اولین مزیت اخذ ویزای توریستی شینگن به همین موضوع اشاره کرد که شما میتوانید به راحتی و بدون دردسر به این کشور ها سفر کنید.

اگر شما برای سفر به کشور های عضو شینگن ویزای توریستی شینگن را نداشته باشید و یا بخواهید مستقیم اقدام کنید دردسر های زیادی دارد برای مثال برای هر بار سفر باید هزینه های زیادی بابت ترجمه ی مدارک خود بپردازید به علاوه ی اینکه ممکن است زمان صدور ویزای شما از کشور مربوطه بسیار طول بکشد و به موقع صادر نشود، چه بسا امکان دارد در برخی از موارد ویزای شما ریجکت شود.

پس شما برای هر بار سفر نیاز به درخواست مجدد ندارید و میتوانید این هزینه و تایم را در جاهای دیگری استفاده کنید، چون منطقی ترین راه حل برای سفر به این کشور ها ویزای توریستی شینگن می باشد.

به علاوه ی اینکه اگر بخواهید برای اخذ ویزای کشور های دیگر اقدام کنید داشتن ویزای شینگن به گذرنامه ی شما اعتبار بسیار زیادی میبخشد و باعث می شود مراحل کار شما بسیار آسان تر شود، یا به عبارتی مهر تاییدی هست برای سایر کشور ها.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

مزیت های اخذ ویزای توریستی شینگن

شرایط مهم و اساسی برای گرفتن ویزای شینگن توریستی

از مهم ترین شرایط برای اخذ این نوع ویزا میتوان به تمکن مالی اشاره کرد که در روز مصاحبه در سفارت باید برای افسر ببرید و به آنها ثابت کنید که از پس هزینه های خود در طول سفر بر میایید و برایتان مشکل ساز نمیشود.

برای اینکار باید در بانک خود در ایران درخواست خود را انجام دهید تا گردش مالی شما و حساب روزانه اتان به زبان انگلیسی ترجمه شود و در اختیار شما قرار دهند به علاوه ی اینکه اکثر کشور های عضو شینگن واحد پولشان به یورو هست پس برای درخواست گواهی تمکن مالی خود به بانک تذکر دهید به یورو انجام شود.

در رابطه با مبلغ تمکن مالی باید بگوییم که موجودی شما بر اساس هر نفر باید حدود ۸ هزار یورو باشد، البته لازم به ذکر است امکان دارد این مبلغ برای کشور های مختلف متفاوت باشد.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله ویژگی ویزای جاب آفر کانادا را نیز مشاهده بکنید.

شرایط مهم و اساسی برای گرفتن ویزای شینگن توریستی

اصلی ترین دلایل برای ریجکت ویزا توریستی شینگن

شرایط ویزای توریستی شینگن ریجکت شدن ویزای توریستی شینگن یکی از بزرگ ترین مشکلات برای افراد متقاضی می باشد و میتوان گفت نگرانی بسیاری از افرادی که قصد سفر به این کشور ها را دارند است، اما اگر شما اصلی ترین دلایل این ریجکتی ها را بدانید ممکن است شانس بیشتری داشته باشید.

  • سابقه ی قضایی در گذشته ویا حال
  • کامل نبودن دلایل سفر شما
  • ارائه گذر نامه های بدون اعتبار
  • ارائه گذر نامه های آسیب دیده
  • قانع نکردن افسر سفارت برای سفر مورد نظر
  • ارائه دعوت نامه هایی که اعتبار ندارند
  • کافی نبودن مدارک لازم برای تمکن مالی به منظور هزینه های مختلف سفر
  • ارائه بیمه های مسافرتی نا معتبر
  • ارائه شناسنامه و گواهی ازدواج های نا معتبر
  • کافی نبودن مدارک شما در مورد محل اقامت مانند هتل
ویزا شینگن

برای دریافت ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن دنبال بکنید.

اصلی ترین دلایل برای ریجکت ویزا توریستی شینگن

چگونه میتوانیم برای رفع ریجکتی اقدام کنیم؟

شرایط ویزای توریستی شینگن اولین کاری که شما باید پس از دریافت ریجکتی خود انجام دهید اعتراض است، شما با دانستن دلایل اصلی ریجکت ویزای خود می توانید نامه ای به سفارت بزنید و اعتراض خود را بیان کنید که در نامه باید به صورت کامل توضیحات خود را بیان و از آنها دفاع کنید.

اما جدا از این موارد موارد نگارشی نیز اهمیت بالایی دارند که باید برای نوشتن نامه به سفارت رعایت کنید برای مثال:

اطلاعات شخصی خود را به صورت کامل بیان کنید مانند اسم کامل، پست الکترونیکی، تاریخ تولد، مکان تولد و …

بعد از نوشتن اطلاعات شخصی باید زمان دقیق ریجکت ویزای خود را بنویسید.

علت ریجکتی که بیان میکنید باید دقیقا همان باشد و به موارد غیر مهم نپردازید.

پس از این مراحل باید درخواست خود را به صورت واضح بیان کنید و مدارکی که از شما خواسته بودند را بیان کنید.

البته به این مورد نیز توجه ویژه ای داشته باشید که امضا نکردن نامه میتواند باعث نادیده گرفته شدن نامه ی شما باشد پس به این مورد دقت بالایی داشته باشید چون معمولا افراد فراموش میکنند.

چگونه میتوانیم برای رفع ریجکتی اقدام کنیم؟

مصاحبه ی سفارت برای گرفتن ویزای شینگن

شرایط ویزای توریستی شینگن در این قسمت قصد داریم متداول ترین سوالاتی که ممکن است از شما در جلسه ی مصاحبه بپرسند را بیان کنیم تا بتوانید خودتان را آماده کنید.

مجرد هستید؟ اگر ازدواج کردید شغل همسرتان چیست؟ مدت زمانی که ازدواج کردید

دلایل اصلی برای اینکه درخواست ویزای توریستی شینگن را دارید

کسانی که با شما در این سفر همراه میشوند و آشنا هایی که در حوزه ی کشور های شینگن دارید

سوالات اصلی در رابطه با تمکن مالی شما

مصاحبه ی سفارت برای گرفتن ویزای شینگن

تفاوت های اصلی ویزای شینگن و ویزای کانادا

شرایط ویزای توریستی شینگن شاید شما هم شنیده باشید که برای گرفتن ویزای کانادا نیاز به ویزای شینگن دارید، این موضوع در سال های اخیر بین افراد بسیار شنیده میشود و ممکن است شما هم در این زمینه سوال داشته باشید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که برای دریافت ویزای کانادا شما باید تاریخچه ی سفر قوی ای داشته باشید اما صرفا نیاز به داشتن ویزای شینگن نیست.

درست است که اگر ویزای شینگن داشته باشید ممکن است شانس شما را برای گرفتن ویزای کانادا بالا ببرد و تاثیر بسیار مثبتی دارد اما تاریخچه ی سفر های قوی میتواند شامل سفر به چین و استرالیا و … نیز باشد.

پس اگر به این کشور ها سفر کرده اید نیازی نیست در ابتدا برای ویزای شینگن اقدام کنید چون ممکن است در این راه برخی از افراد شما را مجبور کنند تا ابتدا به اخذ ویزای شینگن بپردازید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment