مدارک اصلی برای ویزا کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
مدارک اصلی برای ویزا کانادا

مدارک اصلی برای ویزا کانادا: کانادا یک کشور بسیار وسیعی است که در آمریکا شمالی قرار دارد.این کشور یکی از توسعه یافته ترین کشوری است که در چند سال اخیر تقاضا برای ویزای آن بسیار افزایش پیدا کرده است.

اما بیشتر مردمی که می خواهند ویزای این کشور را دریافت کنند اطلاع کافی از مدارک و جزئیات آن ندارند ما در این نقاله می خواهیم به شما مدارک اصلی برای ویزا کانادا را بگوییم و مراحل آن را توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

ویزای کانادا یک برچسبی است که روی پاسپورت شما می خورد و با وجود این برچسب به شما این اجازه را می دهد که اجازه ی ورود به این کشور را داشته باشید که این به درخواست شما است که ویزای دائم داشته باشید یا موقت.ویزای تضمینی کانادا این اجازه را به شما می دهدکه شما می توانید پا به خاک ابن کشور بگذارید

اما اگر در سفارت چیزی غیر قانونی از شما ببینند این اجازه را دارند که اجازه ندهند شما به خاک این کشور پا بگذارید.قوانین جدیدی که برای ورود به این کشور گذاشتند این است که بعضی از کشور ها اجازه ی ورود به این کشور را بدون داشتن ویزا دارند اما اگه شما جز آن کشور هایی هستید که برای ورود به این کشور ویزا لازم دارید.

حتما باید ویزا دریافت کنید که ایران هم جز دسته آن کشور هایی است که برای ورود خود باید ویزا دریافت کند.مهم ترین و حساس ترین قسمت جمع آوری مدارک اصلی برای ویزا کانادا است که این بخش بسیار حساس است به این دلیل حساس است که افسر پرونده تنها سند های تهیه شده توسط متقاضی را دارد و می تواند با استفاده از آن پرونده را رد و یا تایید کند

.این را دقت کنید که با متقاضی هیچ مصاحبه ای نمی کنند و فقط افسر پرونده از روی مدارک تصمیم می گیرد پس اگر می خواهید پرونده ی شما رد نشد دقت کنید تا تمامی مدارک لازم را داشته باشید که ما در این قسمت تمامی مدارک اصلی برای ویزا کانادا رو به شما می گوییم.

مدارک اصلی برای ویزا کانادا عبارت اند از:1.اصل شناسنامه2.کارت ملی3.کارت پایان خدمت4.اصل گذرنامه5.اصل سند های متقاضی مانند سند مغازه یا خانه6.عکس رنگی استاندارد به بستگی به ویزای شما دارد.7.اصل مدارک شغلی مانند پروانه کسب8.مدارک تحصیلی.دعوت نامه با ذکر نام9.گواهی عدم سو پیشینه10.نامه پزشکی رزومه شغلی دقت کنید که این ها بستگی به ویزای شما دارد و بر اساس ویزای درخواستی شما این مدارک متفاوت است.

برای آشنایی با انواع ویزای کانادا این مقاله را دنبال بکنید!

مدارک اصلی برای ویزا کانادا

مدارک لازم برای ویزای خود اشتغالی کانادا

مدارک اصلی برای ویزا کانادا ویزای خود اشتغالی کانادا.آیا شما هم فکر می کنید که برنامه ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فقط مخصوص افرادی است که کار های تجاری بزرگ انجام می دهند و اصلا به درد شما نمی خورد.

اما این را بدانید که که برای سرمایه گذاری در کشور کانادا احتیاجی نیست تجربه ی مدیریت داشته باشید یا یک کسب و کار بزرگ با صد نفر نیرو داشته باشید.

این را بدانید که هر کسب و کار کوچک که بتواند به سرمایه گذاری و اقتصاد کانادا کمک می کند حتما واجد شرایط اخذ ویزای خود اشتغالی کانادا است و می تواند به راحتی به این کشور مهاجرت کند

.متقاضی خود اشتغالی کانادا برای مهاجرت به این کشور باید توانایی ایجاد یک کار جدید در کارانا را داشته باشد و آن کار هم باید درآمد کافی برای خود متقاضی و وابستگان آن هم داشته باشد تا بتوانند زندگی خود را سپری کنند.

به طور کلی دو گروه از متقاضیان می توانند ویزای خود اشتغالی کانادا دریافت کنند:

1.ورزشکاران و دست اندرکاران ورزشی مانند مربیان داوران و مدیر برنامه های ورزشی
2.هنرمندان و دست اندرکاران هنری مانند فیلم نامه نویس ها بازیگران کارگردان هایی که در زمینه ی کار های هنری فعالیت دارند.متقاضی ویزای خود اشتغالی کانادا باید شرایطی داشته باشد از جمله
1.حداقل دو سال در زمینه ی هنری خود فعالیت داشته باشد
2.حداقل دو سال در زمینه فرهنگی هنری بین المللی فعالیت داشته باش3.حداقل یک سال خود اشتغالی در زمینه ی فرهنگی و هنری داشته باشد.

آیا میدانید مدت زمان اخذ ویزای کانادا چقدر است؟ برای اطلاعات بیشتر این مقاله را ببینید!

مدارک لازم برای ویزای خود اشتغالی کانادا

مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا

مدارک اصلی برای ویزا کانادا ویزای کاری کانادا.اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که میخواهید ویزای کاری کانادا دریافت کنید اما از جزییات آن آگاه نیستید ما در اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم که چه مدارکی و چه اقداماتی لازم است برای دریافت ویزای کاری کانادا پس با ما همراه باشید

.این روز ها یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا دریافت ویزای کاری کانادا است از آن جایی که کانادا از لحاظ رفاه و اقتصاد بسیار پیشرفت کرده است و جمعیت نسبتا کمی دارد.

سالانه افراد زیادی با دانش و تخصصی که دارد به این کشور مهاجرت می کنند و باعث می شود تا این کشور رفته رفته از لحاظ اقتصادی بسیار رشد کنند.

معمولا افرادی که مهارت و تخصص خاصی دارند به این کشور مهاجرت می کنند و دولت این کشور موظف است تا با در اختیار گذاشتن تجهیزات و حمایت کردن از این افراد باعث شود تا این افراد به درجه ی بالایی صعود کنند و با کشور های دیگر در رقابت باشند.

افراد زیادی در سراسر کشور سعی دارند تا به هر روشی که شده به این کشور مهاجرت کنند تا از موقعیت شغلی و اجتماعی بسیار خوبی برخوردار شوند به همین دلیل است که ویزای کاری کانادا یکی از پرطرفدار ترین ویزا هایی است که ایرانیان هم بسیار خواستدار این ویزا هستند تا بتوانند با استفاده از این ویزا به یک موقعیت شغلی درجه یک دست پیدا کنند

.اما ویزای کاری کانادا را به دو روش می توانید دریافت کنید.

1.برنامه اسکیل ورکر
2.داشتن جاب آفر از یک کارفرمای کانادایی.در سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر متقاضی باید از دو مرحله عبور کند و از نظر مهارت و تخصص ارزیابی شود.

در مرحله ی اول متقاضی باید حداقل امتیاز بین۶۷تا۱۰۰را دریافت کند تا وارد مرحلهی دوم ارزیابی قرار بگیرد و در مرحله ی دوم هم باید یک امتیاز بسیار بالایی نسبت به سایر افراد متقاضی دریافت کند تا بتواند انتخاب شود و به این کشور مهاجرت کند.در روش جاب آفر یا پیشنهاد کاری افراد باید لیست کار ها و تخصص های کشور کانادا را بررسی کند.

در صورتی که تخصص آن ها بین آن مشاغل بود به موسسه های کاریابی بروند از طریق آن ها فرصت های شغلی از کارفرما های کانادایی دریافت کنند.برای اخذ ویزای کاری کانادا باید یک سری شرایطی داشته باشید.

از جمله این که کمتر از ۴۰سال سن داشته باشید سابقه ی کاری حداقل ۳ سال را داشته باشید مدرک لیسانس یا بالاتر از لیسانس داشته باشید.مدرک زبان خارجه داشته باشید و تخصص شما در لیست مشاغل های کانادا وجود داشته باشد.

مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا

مدارک اصلی برای ویزای تحصیلی کانادا

مدارک اصلی برای ویزا کانادا ویزای تحصیلی کانادا.کشور کانادا برای ادامه تحصیل و مهاجرت یکی از بهترین کشور های دنیا است که طرفدار بسیاری دارد این کشور هم از اقتصاد و هم رفاه بسیار کشور خوبی است و روز به روز هم رو به پیشرفت است.

ویزای تحصیلی کانادا یک مجوز کتی است که افسر کشور کانادا به متقاضی می دهد و متقاضی در هر مقطع تحصیلی می تواند برای ادامه ی تحصیل خود به کانادا برود و در رفاه و امکانات لازم درست بخواند.

اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که قصد دارید برای ادامه ی تحصیل در هر مقطعی به کشور کانادا بروید و برای ویزای آن کشور درخواست داده اید باید بدانید با داشتن این ویزا شما می توانید حداکثر چهار سال در این کشور بمانید و در یکی از مراکز خوب این کشور درس بخوانید و ادامه تحصیل دهید و یکی دیگر از خوبی های این کشور این است که اجازه ی ۲۰ساعت کار کردن در هفته را هنگام درس خواندن به شما می دهند که بتوانید یک کمک خرجی کوچک برای ادامه ی زندگی خود باشید هنگامی که درس شما تمام می شود یک شغلی در رابطه با رشته ی شما به شما می دهند و از شما حمایت می کنند.

اگر تحصیل شما طول بکشد و شما بیشتر از چهارسال بخواهید در این کشور زندگی کنید باید یک ویزای جدید بگیرید و حتی می توانید برای خانواده تان هم دعوت نامه بفرستید و آنها هم کنارتان باشند که خانواده شامل همسر فرزند شما که ازدواج نکرده باشد و کمتر از هجده سال داشته باشد است.

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا شما مدارکی لازم دارید که به افسر پرونده تحویل بدهید که ما در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم.

1.اسکن پاسپورت معتبر2
.اسکن ترجمه کارنانه سه سال آخر تحصیلی شما به همراه ترجمه فارسی.
3فرم پر شده و مهر و امضا شده کاستودین دانش آموز زیر هجده سال باید مقیم قانونی کانادا شوند و به این موضوع می گویند کاستودین و باید در این فرم اطلاعات دقیق محل زندگی و اطلاعات کامل پدر و مادر در این فرم نوشته شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله ویزا مولتی کانادا را نیز دنبال نمایید

مدارک اصلی برای ویزای تحصیلی کانادا

مدارک ویزای توریستی کانادا

مدارک اصلی برای ویزا کانادا ویزای توریستی کانادا.ویزای توریستی کانادا به حالت عادی پنج ساله است اما تاریخ ویزای توریسی را بر حسب تاریخ اعتبار پاسپور متقاضی می زنند یعنی اگر تاریخ انقضا پاسپورت متقاضی دو سال تاریخ اعتبار ویزا هم دو سال میزنند.

ویزای توریستی کانادا به این شکل است که این پنج سال را به صورت چند بار ورود صادر می کنند.یعنی متقاضی در این پنج سال هر چند بار که بخواهد میتواند از کشور کانادا خارج شود و دوباره بازگردد اما در هر بار برگشت فقط 6ماه میتواند در کشور کانادا بماند.ویزای توریستی کانادا شرایطی دارد که برای اخذ آن باید این شرایط را رعایت کنید.

1.متقاضی نباید سابقه ی کیفری داشته باشد.
2.متقاضی نباید برای کار و یا تحصیل به آن جا برود زیرا ویزای تحصیلی و کار متفاوت است3.
.متقاضی نباید بیماری واگیردار و یا خطرناک داشته باشد4.ویزای توریستی کانادا صرفا برای دیدن جاذبه های آن کشور است و فایده ی دیگری ندارد و مدارکی هم که به افسر پرونده می دهید باید با هدف سفر همشکل باشد.

دریافت ویزای توریستی کانادا شاید به ظاهر یک مقدار سخت و پیچیده باشد اما اصلا کار سختی نیست و با کمی اطلاعات و دانش می توانید به راحتی آن را دریافت کنید دقت کنید که اگر شما یک دعوت نامه معتبر از کانادا داشته باشید این کار شما را خیلی آسان می کند و به راحتی می توانید به این کشور سفر کنید.هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به این کشور سفر می کنند زیرا این کشور از نظر آرامش اقتصاد و زیبایی حرف اول را می زند.بیرای توریستی کانادا انواع مختلفی دارد از جمله:

1.ویزای پنج ساله کانادا
2.ویزای تضمینی کانادا.
3سوپر ویزای کانادا

مدارک ویزای توریستی کانادا

برای ورود به کانادا باید چه شرایطی داشته باشیم؟

مدارک اصلی برای ویزا کانادا ورود به کانادا.بسیاری از افراد کانادا را یکی از برترین کشور ها هم برای زندگی و هم برای تحصیل می دانند آن هم بخاطر مدارس دانشگاه های بسیار سطح بالایی که دارد .

همین موضوع باعث شده است که توجه بسیاری از ایرانیان و تمام مردم دنیا را به خود جلب کند.افرادی که می خواهند به این کشور سفر کنند باید بدانند برای ورود به کانادا باید چه مدارکی و شرایطی داشته باشند ما در این جا آمده ایم تا این موضوعات را برای تان حل کنیم و شما را با آن ها آشنا کنیم.

کانادا کشوری است که به صورت ایالتی اداره می شود و دارای ده ایالت است این کشور دومین کشور پهناور جهان بعد از روسیه است.

کانادا بزرگ ترین مرز خاکی را با کشور آمریکا دارد عمین موضوع باعث شده است تا کسانی که می خواهند برای ادامه ی تحصیل به آمریکا بروند و نمی توانند می توانتد اول به کشور کانادا بروند و بعد به آنریکا مهاجرت کنند.

همینطور که در بالا گفته شد کانادا یک کشور بسیار پهناور است و همین موضوع باعث شده است که هر کدوم از مناطق این کشور با یک دیگر متفاوت باشد

.برای ورود به کانادا اولین چیزی به مغز شما را مشغول می کند هزینه های آن کشور است مثلا اگر یک فردی بخواهد در دانشگاه های این کشور درس بخواند هزینه های روزمره بسیار مساله ی مهمی است که قبل از سفر به این کشور باید به آن توجه شود زیرا تمام خرج هایی که یک نفر در کانادا دارد به دلار است و بسیار با پول ما متفاوت تر است به همین دلیل است که اگر فردی بخواهد در این کشور تحصیل کند باید حتا در کنار تحصیل یک شغلی هم داشته باشد تا بتواند غذا ها و زندگی روزمره ی خود را سپری کند.

برای ورود به کانادا و مهاجرت به این کشور شرایطی وجود دارد که باید قبل از سفر این شرایط را بررسی کنید مانند هزینه ویزای کانادا، مدارک لازم برای ویزا کانادا و…. شما به هر منظوری که می خواهید به این کشور مهاجرت کنید ویزا هایی که باید دریافت کنید با هم متفاوت است اما بدانید که یکی از راحت ترین و ساده ترین ویزای برای ورود به کانادا ویزای کاری است.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment