مدارک ویزای ۵ ساله کانادا

عناوین این مقاله

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
تحصیل در کالج کانادا

مدارک ویزای ۵ ساله کانادا ویزای 5 ساله کانادا یکی از بهترین ویزاهای کانادا برای مهاجرت می باشد و در اصطلاح به آن ویزای مولتیپل نیز گفته می شود و برای اخذ این ویزا در این مطلب ما شما را راهنمایی خواهیم کرد و مدارک ویزای ۵ ساله کانادا را نیز در اختیارتان خواهیم گذاشت.

برای اخذ ویزای 5 ساله کانادا نیازی به اقدام به مهاجرت از طریق تحصیل و کار و… نیست و اگر شما فقط یک فامیل درجه یک در کانادا داشته باشید، می توانید به راحتی این نوع ویزا را دریافت نمایید و از تمام حقوق شهروندی در کانادا برخوردار شوید.

ویزای 5 ساله کانادا به علت این که یک ویزای بلند مدت می باشد، دارای تسهیلات بسیار زیادی برای اشخاص است و به همین دلیل افرادی که قصد دارند برای زندگی به کانادا مهاجرت کنند، بهتر است که از طریق این ویزا اقدام به مهاجرت نمایند.

افرادی که ویزای مولتیپل کانادا دارند می توانند در کشور کانادا به کار و تحصیل بپردازند و همانند یک شهروند کانادایی در این کشور زندگی کنند و از تمام امکانات رفاهی آن نیز استفاده کنند.

اگر قصد اخذ کردن ویزای 5 ساله کانادا را دارید لازم به ذکر است که بدانید وبسایت ثبت نام برای این ویزا هر سال در ماه ژانویه باز می شود و در این سایت می توانید اقدام به ثبت نام کنید.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

تحصیل در کالج کانادا

چه کسانی می‌توانند ویزا ۵ ساله بگیرند ؟

مدارک ویزای ۵ ساله کانادا اگر به دنبال این هستید که بدانید چه کسانی می توانند ویزای ۵ ساله کانادا بگیرند، در این بخش از مطلب با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

  • افرادی که هنگام مصاحبه در سفارت کانادا دارای هدف مشخص و تعیین شده ای هستند، یعنی به طور مثال قصد دارند که برای تجارت و یا راه اندازی بیزینس و… به کانادا مهاجرت کنند و.. راحت تر می توانند ویزای ۵ ساله کانادا را اخذ نمایند.
  • ویزای ۵ ساله کانادا معمولا مناسب والدینی است که فرزندانشان در کشور کانادا مقیم هستند و این افراد به راحتی می توانند از طریق دعوتنامه این نوع ویزا را دریافت کنند و به مدت 5 سال به کانادا مهاجرت کنند و پس از گذشت 5 سال نیز می توانند این ویزا را تمدید کنند.
  • افرادی که برای انجام کارهای پزشکی و درمانی نیز قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند از طریق تشکیل پرونده پزشکی ویزا 5 ساله کانادا را دریافت کنند و برای انجام مراحل درمانی به این کشور مهاجرت کنند و لازم به ذکر است که بدانید ویزا 5 ساله برای انجام خدمات درمانی بسیار سریع تر از سایر ویزاها برای افراد بیمار صادر می شود.
صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را نیز مشاهده بکنید .

چه کسانی می‌توانند ویزا ۵ ساله بگیرند ؟

شرایط اخذ ویزای ۵ ساله کانادا چیست ؟

مدارک ویزای ۵ ساله کانادا از مهم ترین شرایط اخذ ویزا مولتی کانادا، می توان به داشتن هدف مشخص و تعیین شده برای مهاجرت به کانادا اشاره کرد . به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که هنگام حضور در مصاحبه به صورت واضح هدف خود از مهاجرت را بیان کنید.

یکی دیگر از شرایط اخذ ویزا مولتی کانادا داشتن تاریخچه سفر خارجی و یا داشتن ویزای شینگن می باشد، زیرا این دو مورد ثابت می کنند که شما با فرهنگ خارج از کشورتان آشنایی دارید و علاوه بر آن این سوابق نشان می دهند که شما به گردشگری علاقمند هستید.

همانطور که می دانید داشتن دعوتنامه از طرف یکی از اقوام نزدیک شما می تواند تاثیر بسیار بسیار زیادی در نتیجه اخذ ویزا داشته باشد و شما با داشتن دعوتنامه سریع تر می توانید ویزا 5 ساله کانادا را دریافت کنید. بنابراین اگر یکی از خویشاوندان شما در این کشور است بهتر است که از او درخواست کنید تا برای شما دعوتنامه بفرستد.

اصل بودن تمام مدارک و سوابقی که شما برای اخذ ویزا 5 ساله کانادا به سفارت کانادا ارسال می کنید نیز یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزا 5 ساله کانادا می باشد.

اگر می خواهید به سرعت این ویزا را دریافت کنید بهتر است که به سراغ جمع آوری مدارک جعلی نباشید، زیرا با انجام این کار احتمال ریجکت شدن ویزا بسیار زیاد می شود.

ویزا شینگن

برای دریافت ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن دنبال بکنید.

شرایط اخذ ویزای ۵ ساله کانادا چیست ؟

مدارک اخذ ویزا ۵ ساله کانادا

برای اخذ ویزای 5 ساله کانادا ابتدا لازم است که شما مدارکی را به سفارت کانادا ارسال کنید و در صورتی که مدارک شما استانداردهای موردنظر سفارتخانه را داشته باشند، شما می توانید وارد سایر مراحل اخذ ویزای کانادا شوید و در این بخش از مطلب ما مدارک اخذ ویزا مولتی کانادا را در اختیار شما قرار می دهیم.

اولین مدرک، تکمیل فرم سفارت می باشد که پر کردن آن امری بسیار مهم و ضروری می باشد و این فرم شامل اطلاعات شخصی شما می باشد و پس از پر کردن آن و تکمیل تمام مراحل این فرم را به سفارتخانه تحویل دهید.

یکی دیگر از مدارک لازم برای اخذ این ویزا، تحویل دادن کپی مدارک شخصی به سفارتخانه می باشد. و این مدارک شامل شناسنامه، کارت شناسایی، کارت پایان خدمت و … است.

اگر که شما شاغل هستید و قصد مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزا 5 ساله کانادا دارید باید حتما مدارک شغلی خود را مانند برگه مرخصی، فیش حقوقی و… نیز تحویل سفارت دهید.

از دیگر مدارک که شما باید برای اخذ ویزا 5 ساله کانادا به سفارت این کشور تحویل دهید می توان به مواردی مانند کپی سند ملکی، تراکنش حساب های بانکی و سایر مدارکی که نشان دهنده ی تمکن مالی شما هستند اشاره کرد، زیرا داشتن تمکن مالی و برخورداری از وضعیت خوب اقتصادی در کشور خودتان برای سفارتخانه بسیار مهم و ضروری می باشد و افرادی که تمکن مالی خوبی ندارند، معمولا با ریجکت درخواست مواجه خواهند شد.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله ویژگی ویزای جاب آفر کانادا را نیز مشاهده بکنید.

مراحل اخذ ویزا ۵ ساله کانادا

مراحل اخذ ویزا ۵ ساله کانادا به صورت زیر می باشد:

  • ابتدا قبل از هر اقدامی برای دریافت این نوع ویزا لازم است که شما به صورت آفلاین و یا آنلاین برای اخذ ویزا 5 ساله کانادا اپلای کنید و این کار شامل پر کردن فرم ها و تحویل مدارکی است که از طریق سفارت در اختیار شما قرار می گیرد و لازم به ذکر است که بدانید اپلای کردن دارای هزینه هایی می باشد.
  • پس از این که فرم اپلای را تحویل دادید و این فرم توسط سفارت تایید شد، برای شما یک ایمیل به عنوان تاییدیه ارسال می شود و پس از آن شما باید کارهای مربوط به انگشت نگاری را انجام دهید.
  • پس از انجا مراحل گفته شده در بالا شما باید مدتی صبر کنید تا مدارکتان کاملا بررسی شود و پس از آن در صورت تایید دوباره برای شما ایمیل ارسال می شود و در این ایمیل زمانی برای انجام مصاحبه برای شما تعیین می شود و دقت کنید که حتما در زمان گفته شده در سفارت برای انجام مصاحبه حضور داشته باشید و این فرصت را از دست ندهید، زیرا در صورت از دست دادن وقت مصاحبه دوباره باید تمام مراحل گفته شده را از اول انجام دهید.

هزینه اخذ ویزا ۵ ساله کانادا

هزینه اخذ ویزا ۵ ساله کانادا در واقع به مراحل اخذ این ویزا بستگی دارد و شما در هر مرحله باید هزینه ای را پرداخت کنید و این هزینه ها مبلغ متغیری دارند و هر ساله تغییر می کنند. لازم به ذکر است که بدانید هزینه اخذ این ویزا باید با دلار پرداخت شود و شما می توانید مبلغ این هزینه ها را از سفارتخانه بپرسید.

زمانی که شما برای ویزای 5 ساله کانادا اپلای می کنید، لازم است که هزینه ای را پرداخت کنید و این هزینه در وبسایت موردنظر برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید از طریق درگاه بانکی امن و مطمئن این هزینه را پرداخت کنید.

پس از اپلای کردن شما باید وارد مرحله انگشت نگاری شوید. این مرحله نیز دارای هزینه هایی می باشد و هزینه آن را می توانید به صورت حضوری و در هنگام حضور در سفارتخانه برای انجام انگشت نگاری پرداخت نمایید.

پس از انجام دو مرحله بالا نوبت به گرفتن وقت مصاحبه می رسد. برای گرفتن وقت و انجام مصاحبه نیز باید هزینه پرداخت کنید و این هزینه را نیز بهتر است که به صورت حضوری در سفارت کانادا پرداخت کنید.

هزینه اخذ ویزا ۵ ساله کانادا

آیا با ویزا ۵ ساله می‌توان در کانادا کار کرد ؟

بسیاری از افرادی که قصد گرفتن ویزای 5 ساله کانادا را دارند به دنبال این هستند که بدانند آیا با این ویزا می توان کار کرد و در پاسخ به سوال این افراد خواهیم گفت که بله، کار با ویزا ۵ ساله کانادا امکان پذیر می باشد و با اخذ کردن این ویزا و مهاجرت به کانادا می توان در این کشور کار کرد و به همین دلیل در ابتدای مطلب گفتیم که افرادی که قصد دارند برای تجارت به کانادا مهاجرت کنند، بهتر است که از طریق اخذ این ویزا به کانادا سفر کنند.

اگر قصد دارید که برای راه اندازی کار و کاسبی با ویزای 5 ساله کانادا به این کشور مهاجرت کنید، به شما توصیه می کنیم که هنگام تحویل مدارک خود به سفارت حتما مدارک شغلی خود را نیز تحویل دهید و هنگام وقت مصاحبه و شرکت در مصاحبه نیز بهتر است که در مورد تاریخچه شغلی خود در کشورتان نیز به خوبی صحبت کنید و علاوه بر آن بهتر است که در هنگام مصاحبه اهداف مربوط به شغل و تجارت را نیز پس از مهاجرت به کانادا به افسری که باشما صحبت می کند توضیح دهید، زیرا در این صورت شما راحت تر می توانید این ویزا را اخذ نمایید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment