مدت زمان اخذ ویزای کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
مدت زمان اخذ ویزای کانادا

مدت زمان اخذ ویزای کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این قسمت می خواهیم چند مورد از مهمترین عواملی که به صورت مستقیم بر روی مدت زمان گرفتن این ویزا می‌تواند تاثیرگذار باشد را برای شما بیان کنیم

هر کدام را به صورت مختصر شرح دهیم تا شما به طور کاملی از مدت زمان اخذ این ویزا مطلع شوید تا اگر زمانی مایل به گرفتن این ویزا شدیدبدانید که تا چه مدت زمانی باید صبر کنید تا این ویزا برای شما صادر شود که این عوامل به شرح و منظور زیر می باشد:

۱_اولین و مهمترین عاملی که می‌تواند به صورت مستقیم بر روی مدت زمان اخذ ویزای کانادا تاثیرگذار باشد این است که شما برای گرفتن چه نوع ویزایی اقدام کرده اید و همانطور که می‌دانید ویزای کانادا انواع مختلفی را دارد به عنوان مثال اگر شما مایل به گرفتن ویزای تحصیلی هستید باید حتماً یک مدت زمان بگذرد و نامه تایید شده از طرف دانشگاه های معتبر برای شما صادر شود تا شما بتوانید نسبت به گرفتن این ویزا اقدام نمایید.

۲_عامل تاثیرگذار دیگر مربوط به مدارک تکمیلی شما می باشد که اگر شما مدارک خود را به صورت دقیق به سفارت خانه ها و در مدت زمان تعیین شده تحویل دهید سرعت صادر شدن ویزای شما نیز بیشتر می‌شود و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این ویزا را اخذ کنید.

برای اینکه بتواند ویزای کانادا خود را در مدت زمان کوتاهی اخذ نمایید و برای تسریع و پیشرفت کار خود از یک وکیل معتبر و با تجربه کمک بگیرید تا کاملاً شما را با قوانین گرفتن ویزای کانادا آشنا کند و بتوانید در مدت زمان کوتاهی این ویزا را دریافت کرده و از آن برای رفتن به کشور کانادا استفاده نمایید و در این صورت است که می توانید در مدت زمان کوتاهی ویزای کانادا های خود را بگیرید‌.

مدارک اصلی برای ویزا کانادا

انواع ویزای کانادا

مدت زمان اخذ ویزای کانادا انواع ویزای کانادا بسیار متعدد می باشد و شما بر حسب موقعیت خود میتوانید هر نوع ویزایی را که می خواهید بگیرید که در این قسمت به بررسی چند مورد از مهمترین نوع ویزاهای کانادا میپردازیم تا شما بر حسب نیاز خود هر کدام از آنها را که می خواهید انتخاب کنید و از این ویزا برای رفتن به کشور زیبای کانادا استفاده نمایید:

1_اولین نوع ویزایی که می‌توانیم در این قسمت به آن اشاره مستقیم داشته باشیم مربوط به ویزای توریستی کانادا میباشد که افرادی که موفق به گرفتن این نوع ویزا شده‌اند می‌توانند برای مدت زمانی که در ویزای آنها تعیین شده است برای سیاحت و گردش و دیدن جاهای دیدنی وارد این کشور‌شوند و امروزه ویزاهایی که برای دیدار خانواده ها صادر میشود نیز زیرمجموعه ویزای توریستی محسوب می شوند.

۲_از دیگر ویزا هایی که بتوانیم آن را در این قسمت برای شما توضیح دهیم مربوط به سوپر ویزای کانادا می باشد که این ویزا به پدر مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ فردی که اقامت دائم کشور کانادا را دارد داده می‌شود و آنها می توانند به راحتی از این ویزا استفاده کرده و برای دیدن خانواده خود از آن استفاده کنند

3_از دیگر ویزاهای مهمی که کشور کانادا به افراد می تواند بدهد مربوط به ویزای تحصیلی می باشد که همانطور که از نام این ویزا مشخص است برای تحصیل افرادی است که از دانشگاه های معتبر کشور کانادا نامه پذیرش دریافت کرده اند و می توانند برای ادامه تحصیل از موسسات و آموزش عالی کشور کانادا کمک بگیرند

4_نوع دیگر ویزایی که امروزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است مربوط به ویزای کار می باشد که اگر افراد از طریق شرکت‌های تجاری کشور کانادا نامه پذیرش داشته باشند می‌توانند برای تجارت و کسب و کارت این ویزا را دریافت کرده و وارد کشور کانادا شوند .

همان طور که می دانید مدت زمان اعتبار ویزای کار همانند ویزای توریستی به اندازه اعتبار پاسپورت شخص متقاضی می باشد.

۵_از مهمترین ویزاهایی که کشور کانادا امروزه به متقاضیان پیشنهاد می‌دهد مربوط به ویزای دائم کانادا میباشد که افرادی که موفق به گرفتن این نوع از ویزا شده‌اند می‌توانند به صورت دائم در کشور کانادا به درس و تحصیل را مطالعه بپزند .

همیچنین می توانند در این کشور کسب و کار خود را داشته باشند و بتوانند موفقیت‌های بسیاری را برای خود کسب کنند که گرفتن ویزای کانادا سختی ها و مراحل خاص خود را دارند که افراد متقاضی باید تمام مراحل آن را به صورت دقیق بگذرانند تا بتوانپد این ویزا را دریافت کنند.

پیشنهاد میکنیم مقاله ویزا مولتی کانادا را دنبال نمایید

انواع ویزای کانادا

مزیت های اخذ ویزای کانادا

مدت زمان اخذ ویزای کانادا مزیت های اخذ ویزای کانادا بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل است که متقاضیان بسیار زیادی برای گرفتن ویزای کانادا تمام توان و تلاش خود را در این زمینه گذاشته اند بتوانند این ویزا را دریافت کرده و به کشور کانادا سفر کنند .

در این قسمت می خواهیم چند مورد از مهم ترین مزیت هایی که این ویزا برای متقاضیان دارد را برای شما شرح دهیم که این مزیت ها به صورت زیر می باشد:

۱_اولین و مهمترین مزیت که ویزای کانادا برای دارندگان و متقاضیان دارد این است که زمانی که شما ویزای کانادا را دریافت کردید می توانید از سیستم آموزش عالی این کشور که از به روزترین و بهترین سیستم ها استفاده می شود به طور رایگان استفاده نمایید و سطح علمی اطلاعات خود را نیز بالاتر ببرید.

۲_همانطور که می‌دانید کشور کانادا یک کشور پیشرفته است که درصد اشتغال در این کشور بسیار بالا می باشد و شما زمانی که موفق به اخذ ویزای کانادا شدید می توانید در این کشور برای خود کسب و کار موفق راه بیاندازید .

در این صورت است که می توانید یک تجارت موفق و پرسود را تجربه کنید و از حرفه های بسیار زیادی که در کشور کانادا وجود دارد بهره مند شوید.

۳_زمانی که شما بتوانید ویزا کانادا را از راه های مختلفی دریافت کنید می توانید از مزیت‌های بسیار زیادی که کشور کانادا و همچنین دولت کانادا برای شما در نظر گرفته است استفاده نمایید .

به عنوان مثال دولت کانادا برای افرادی که به کشور کانادا سفر می کند و موفق به دریافت این ویزا شده اندحق شهروندی برابر با سایر شهروندان در نظر می‌گیرد که این می تواند یک مزیت بسیار مهم محسوب شود که نظر بسیاری از متقاضیان را به سمت گرفتن این ویزا جلب نماید.

مزیت های اخذ ویزای کانادا

شرایط اخذ ویزای کانادا

مدت زمان اخذ ویزای کانادا افرادی که مایل به گرفتن ویزای کانادا می باشند باید به طور کامل و دقیق شرایط اخذ ویزای کانادا را مطالعه کرده و به دنبال گرفتن این ویزا باشند که شرایط گرفتن ویزا بسیار مهم می باشد و باید مراحل آن مو به مو و به صورت دقیق انجام پذیرد.

در این قسمت می خواهیم چند مورد از مهمترین شرایطی را که به صورت مستقیم بر روی گرفتن این ویزا می‌تواند تاثیرگذار باشد را برای شما شرح دهیم:

۱_اولین و مهمترین شرایطی که تمام دارندگان و متقاضیان ویزای کانادا باید به آن توجه ویژه داشته باشند مربوط به شرایط سنی افراد متقاضی می باشد که این شرایط سنی به این صورت است که افرادی که برای گرفتن این ویزا درخواست داده اند باید حداقل سن ۱۸ سال تمام را داشته باشند تا این ویزا به آنها تعلق بگیرد و همچنین این شرایط برای افرادی که بالای ۴۵ سال نیز می باشند شامل می‌شود و این افراد نمی‌توانند برای گرفتن این ویزا اقدام کنند.

۲_از دیگر شرایطی که دولت کانادا برای افراد متقاضی این ویزا تعیین کرده است مربوط به متقاضیانی است که میخواهند ویزای تحصیلی این کشور را برای خود بگیرد و این شرایط آن است که آنها باید حتما نامه پذیرش شده از طرف دانشگاه های معتبر را داشته باشند .

همچنین افراد باید از مهمترین شرط گرفتن ویزای تحصیلی یعنی کسب قبولی نمره لازم در آزمون ورودی را داشته باشند تا بتوانند نسبت به گرفتن این ویزا اقدام نمایند.۳_از مهم‌ترین شرایطی که دولت کانادا برای متقاضیان در نظر گرفته است مربوط به افرادی می باشد که مایل به گرفتن ویزای دائم کانادا می باشند و این شرایط بسیار مهم و ضروری این است که این افراد متقاضی باید به اداره مهاجرت ثابت کنند که توانایی داشتن یک زندگی ساده و استاندارد را در این کشور را در طولانی مدت دارند تا این نوع از ویزا به این افرادتعلق بگیرد.

شرایط اخذ ویزای کانادا

مدارک لازم برای ویزای کانادا

مدت زمان اخذ ویزای کانادا افرادی که مایل به گرفتن ویزای کانادا می باشند باید مدارک مهمی را که کشور کانادا برای گرفتن این ویزا تعیین کرده است به سفارت خانه ها و اداره مهاجرت تحویل دهید تا آنها بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن این ویزا را برای افراد متقاضی صادر نمایند که در این قسمت چند مورد از مهمترین مدارک ویزای کانادا را برای شما مورد بررسی قرار می‌دهیم تا اگر شما زمانی قصد گرفتن این ویزا را داشتید بدانید که باید چه مدارکی را به همراه خود داشته باشید تا بتوانید این ویزا را تهیه نمایید که این مدارک عبارتند از:

۱_یکی از مهمترین مدارکی که برای اخذ و دریافت ویزای کانادا بسیار مهم و ضروری می‌باشد مدارکی دال بر داشتن سرمایه کافی برای زندگی در کشور کانادا می باشد که این مدارک شامل پرینت از تمام حساب های بانکی می باشد که باید برای گرفتن ویزا در اختیار اداره مهاجرت قرار بگیرد.

۲_از دیگر مدارک مهمی که کشور کانادا از افراد متقاضی می‌خواهد مربوط به مدارک و گواهینامه های مبنی بر داشتن یک مهارت شغلی مناسب میباشد که این افراد باید اصل گواهینامه های خود را که از دانشگاه های معتبر و همچنین از موسسات آموزش عالی دریافت کرده اند را در اختیار دولت کانادا قرار بدهند تا این ویزا برای آنها در مدت زمان تعیین شده ای صادر شود.

۳_افرادی که برای گرفتن ویزای کانادا متقاضی هستند باید مدرک زبان انگلیسی معتبری را داشته باشند تا بتوانند امورات خود را در کشور کانادا بگذراند.

یکی از مهمترین مدرک زبان انگلیسی که برای افراد متقاضی بسیار مهم میباشد مدرک آیلتس است که بیشتر افراد متقاضی این مدرک را دریافت کرده اند و دریافت این مدرک نیاز به دیدن دوره های آموزشی بسیار مهم می باشد که در هر کشوری طبق قانون آن کشور برگزار می شود و افراد متقاضی باید این دوره را حتما بگذرانند.

۴_از مهمترین مدارکی که برای همه افراد متقاضی لازم و ضروری می باشد مربوط به اصل شناسنامه و اصل کارت ملی و یکی دیگر از مدارکی که برای آقایان بسیار مهم می باشد مربوط به داشتن گواهی و کارت پایان خدمت است که بسیار ضروری و مهم میباشد .

از دیگر مدارک مهمی که در این قسمت می توانیم به آن اشاره مستقیم داشته باشیم مربوط به اصل پاسپورت با داشتن اعتبار مشخصی است که برای گرفتن ویزای کانادا بسیار مهم و ضروری می باشد.
۵_از دیگر مدارک مهمی که برای افرادی که ازدواج کرده اند بسیار لازم و ضروری میباشد مدارک سند ازدواج است که باید از تمام صفحات سند ازدواج کپی گرفته شود و به سفارتخانه ها تحویل دهند و یااگر زن یا مرد در صورت جدایی و طلاق از هم باید حتما سند طلاق خود را نیز به این مراکز تحویل دهند .

این یکی از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای کانادا محسوب می شود.۶_از لازم ترین و ضروری ترین مدارکی که برای گرفتن ویزای کانادا بسیار مهم و ضروری به حساب می‌آید مربوط به داشتن گواهینامه عدم سوء پیشینه می باشد و اگر متقاضیانی که برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کرده‌اند دارای سابقه کیفری و سوء پیشینه باشند این ویزا به آنها تعلق نمی گیرد و کشور کانادا اجازه ورود این افراد را به کشور خود نمی دهد.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید مقاله هزینه های ویزا کانادا را دنبال نمایید.

مدت زمان جوابدهی به ویزای کانادا

مدت زمان جوابدهی به ویزای کانادا همانطور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره مستقیمی کردیم به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به اینکه شما برای گرفتن چه نوع ویزای اقدام کرده اید این مدت زمان متغیر می باشد .

شما باید در مدت زمان که توسط دولت کانادا تعیین شده است صبر کنید تا ویزای کانادا به صورت قانونی برای شما صادر شود و اگر این ویزا برای شما در مدت زمان تعیین شده صادر نشد و یا ویزای شما به هر دلیلی ریجکت و یا رد شد می توانید از طریق قانونی نسبت به رد شدن ویزای خود اقدام کرده و دلیل آن را پیگیری کنید و نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایید .

شما در این رابطه می توانید هر گونه دلیلی که باعث رد شدن ویزای شما شده است را رفع کنید و بتوانید این ویرای مهم را دریافت کرده و برای ورود به کشور زیبای کانادا از آن استفاده نمایید و همچنین مدت زمان جوابدهی این ویزا نیز به زمان تحویل مدارک شما به اداره مهاجرت نیز بستگی دارد که اگر شما در زمان تعیین شده این مدارک را تحویل دهید ممکن است مدت زمان جوابدهی کوتاهتر شود.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment