هزینه های ویزای کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
هزینه های ویزای کانادا

هزینه های ویزای کانادا کانادا یکی از کشورهایی است که تقاضا برای گرفتن ویزای آن بسیار بالا می باشد چون از نظر امکانات تحصیلی، توریستی، درآمد و زندگی در سطح مطلوبی قرار دارد اما اخذ ویزای آن تقریبا سخت است و در همه موارد ویزای افراد پذیرفته نمی شود و گاهی اوقات با هزینه های زیاد و وقتی که صرف کردید. ویزا ریجکت می‌شود.

که در اینجا به راهکارهای رفع ریجکتی ویزای کانادا می پردازیم و با آن ها آشنا شده و بررسی می کنیم شما با اهداف بسیار متفاوتی برای ویزای کانادا اقدام می کنید مثلا تحصیل، کار، ازدواج و…. که برای این اهداف هزینه زیادی پرداخت می کنید اما ممکن است با ریجکت ویزا مواجه شوید.

اما نباید ناامید شوید چون دنیا به آخر نرسیده است باید برای رفع ریجکتی ویزای کانادا تلاش کنید و از راه های قانونی آن را رفع نمایید مهمترین و اصلی ترین گام در رفع ریجکتی ویزای کانادا مشورت با یک مشاور یا حقوقدان مجرب و کاربلد است.

کسی که با تمام راه های قانونی آشنایی کامل داشته باشد در این زمینه موسسات و مراکز معتبری مشغول به کار هستند که با مراجعه به آن ها و مشورت گرفتن می توانید برای رفع ریجکتی ویزای کانادا اقدام کنید.

رفع ریجکتی بسیار مهم و حایز اهمیت است چون سبب می شود هزینه های شما هدر نشود از این رو برای این کار تلا حقش کنید اما گاهی اوقات ریجکتی شما از کانادا به دلایلی است که به این راحتی نمی توان آن‌ها را رفع کرد در این صورت ممکن است شما هرگز نتوانید برای اقامت در کانادا ویزا دریافت کنید و در نهایت باید قید آن کشور را بزنید و از اخذ ویزای آن چشم پوشی کنید.

البته برخی از افراد در این هنگام به فکر راه های غیر قانونی می‌افتند که این راه ها بسیار پر خطر و پر هزینه است و اگر دولت کانادا به آن پی ببرد مجازات بسیار سنگینی برای شما در نظر می گیرد پس اگر با ریجکتی ویزای کانادا مواجه شدید هرگز به دنبال راه های غیرقانونی نباشید چون عواقب بسیار شدیدی خواهد داشت.

برای آشنایی با انواع ویزای کانادا این مقاله را دنبال بکنید!

هزینه های ویزای کانادا

دلایل اصلی رد شدن ویزای توریستی کانادا

هزینه های ویزای کانادا افراد با انواع مختلفی از ویزا مانند توریستی، تحصیلی و …. برای اقامت در کانادا اقدام می کنند اما گاهی اوقات ویزای آن‌ها توسط دولت رد می‌شود و پذیرفته نمی‌شود.

در اینجا دلایل اصلی رد شدن ویزای توریستی کانادا را بیان می کنیم. ویزای توریستی کانادا یکی از انواع ویزاهای موقت در کانادا است که به گردشگران اجازه می‌دهد برای گذراندن تعطیلات یا گردشگری و دیدن خانواده به این کشور سفر کنند.

ویزای توریستی کانادا دو نوع است که هر دو معتبر بوده و توسط دولت کانادا وضع شده اند.

یکی از آن‌ها ویزای توریستی یک بار ورود و دیگری چند بار ورود است. اگر با ویزای نوع اول بخواهید برای بار دوم به کانادا سفر کنید ویزای شما رد می‌شود چون این ویزا فقط برای یک بار ورود شما معتبر است و این مسئله یکی از دلایل اصلی رد شدن ویزای توریستی کانادا محسوب می شود از دیگر دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا می‌توان به سن اشاره کرد اگر سن شما زیر ۱۸ سال باشد ویزای شما رد می‌شود از این رو برای ویزای توریستی کانادا بعد از ۱۸ سالگی اقدام کنید.

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا نداشتن گذرنامه معتبر است اگر گذرنامه شما معتبر نباشد و منع قانونی داشته باشد ویزای شما پذیرفته نمی‌شود.

از دیگر دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا عدم ترجمه درست مدارک است مدارک شما باید به زبان انگلیسی یا فرانسه به طور کامل و صحیح ترجمه شود در غیر این صورت به هر زبان دیگری ترجمه شود ویزای شما رد می شود با ویزای توریستی نمی‌توانید در کانادا تحصیل یا کار کنید این ویزا فقط برای گردشگری برای شنا صادر شده است اگر با این ویزا این اقدامات صورت گیرد به سرعت ویزای توریستی شما رد می شود. بنابراین توصیه می شود برای دریافت ویزای توریستی به رفع ریجکتی ویزای کانادا اقدام کنید چون اگر این دلایل رفع نشوند نمی توانید ویزای این کشور را دریافت نمایید‌

آیا میدانید مدت زمان اخذ ویزای کانادا چقدر است؟ برای اطلاعات بیشتر این مقاله را ببینید!

دلایل اصلی رد شدن ویزای توریستی کانادا

دلایل رد شدن ویزای تحصیلی

هزینه های ویزای کانادا ویزای تحصیلی در کانادا از جمله ویزاهای بسیار پرطرفدار است که اکثریت با این ویزا وارد کانادا می‌شوند اما این ویزا باید کاملا قانونی و معتبر باشد وگرنه به دلایل مختلفی رد می‌شود.

یکی از دلایل رد شدن ویزای تحصیلی این است که شما با این ویزا به فعالیت های دیگری غیر از تحصیل بپردازید در این صورت در رد شدن ویزای تحصیلی خود شک نکنید.

اگر دولت این ویزا را رد کند شما باید به دنبال رفع ریجکتی ویزای کانادا باشید در غیر این صورت از تحصیل در آنجا محروم شده و ممکن است مجبور به پرداخت خسارت نیز شوید.

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای تحصیلی در این کشور نداشتن معرفی‌نامه از دانشگاه یا کالج است. دانشگاهی که شما در آن درس خواندید و از آن فارغ‌التحصیل شدید باید یک معرفی‌نامه برای دانشگاه‌های کانادا صادر کند اگر این نامه نباشد ویزای تحصیلی شما فاقد ارزش قانونی بوده و رد می‌شود.

اگر سابقه کیفری به هر دلیلی در پرونده شما وجود داشته باشد حتی اگر مربوط به سال‌های قبل باشد ویزای تحصیلی شما رد می‌شود در واقع برای گرفتن ویزای تحصیلی در کانادا باید هیچ گونه سوء سابقه ای در پرونده و گذشته شما وجود نداشته باشد.

موضوع مالی نیز یکی دیگر از دلایلی است که ممکن است موجب رد شدن ویزای تحصیلی شما شود در هنگامی که برای ویزای تحصیلی اقدام می کنید باید تمکن مالی داشته باشید و میزان سرمایه کافی در حساب شما باشد چون تمکن مالی شما برای ویزا بسیار مهم است و اگر از میزان تعیین شده دولت کانادا کمتر باشد و ثابت شود که شما از پس هزینه‌های تحصیل بر نمیایید.

ویزای تحصیلی شما رد می شود.یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای تحصیلی عدم برخوردای از سلامت روحی و جسمی است عدم داشتن سلامت روحی و جسمی یا ابتلا به بیماری های مسری و واگیردار نیز ممکن است سبب رد شدن ویزای تحصیلات شود.

در کنار سوابق تحصیلی داشتن مدرک زبان نیز بسیار مهم و حایز اهمیت است و نبود این مدرک نیز ممکن است باعث رد شدن ویزای تحصیلی شود.

دلایل رد شدن ویزای تحصیلی

مهم ترین دلایل رد شدن ویزای ایرانیان

هزینه های ویزای کانادا بیشترین افرادی که برای ویزای کانادا اقدام می کنند ایرانیان هستند اما همه آن‌ها نمی‌توانند این ویزا را اخذ کنند و گاهی اوقات ویزای آن‌ها توسط دولت کانادا پذیرفته نشده و رد می‌شود.

در اینجا قصد داریم مهم ترین دلایل رد شدن ویزای ایرانیان را بیان کنیم تا برای افرادی که قصد گرفتن ویزا دارند تجربه ای شود و بتوانند با رفع ریجکتی ویزای کانادا به راحتی وارد این کشور شوند
.یکی از مهمترین دلایل رد شدن ویزای ایرانیان این مسئله است که ایرانیان وقتی به قصد سفر کوتاه مدت به کانادا می روند باید خانواده ایرانی در داخل ایران داشته باشند که مسئولان کانادا این اطمینان را حاصل کنند که این مسافر به خاطر خانواده خود به ایران برمی‌گردد در غیر این صورت اگه خانواده فرد در ایران نباشند احتمال رد شدن ویزای او زیاد است.

گاهی اوقات ایرانیان نمی توانند در مصاحبه به خوبی ظاهر شوند و یا اینکه نمی توانند یک هدف مشخص از سفر خود را بیان کنند که در این صورت نیز ویزای آن‌ها رد می‌شود.

سابقه سفر به کشورهای درجه یک مثل کانادا یک امتیاز مثبت برای دریافت ویزا محسوب می‌شود اما در اکثر مواقع ایرانیان به دلایل مختلف به کشور های مهم و بزرگ نمی توانند سفر کنند که نبود سفرهای قبلی ممکن است یکی از دلایل رد شدن ویزای آن‌ها محسوب شود.

یکی دیگر از دلایل مهم رد شدن ویزای ایرانیان، نظامی بودن آن‌ها است اگر شما یک فرد نظامی باشید و در جنگ شرکت کرده باشید کشور کانادا ویزای شما را رد می کند.

کانادا قوانین خاص و سختگیرانه ای در این زمینه دارد و سابقه شما را از بدو تولد تا کنون به دقت بررسی می کند.متاسفانه گاهی اوقات ایرانیان مدارک جعلی برای ویزای کانادا ارائه می‌دهند که این امر یکی دیگر از دلایل اصلی رد شدن ویزای آن‌ها می باشد چه بسا در این زمینه کانادا برخورد قانونی با افراد متخلف داشته باشد و برای همیشه آن‌ها را از اخذ ویزای کشور خود منع کند.

بنابراین برای اخذ ویزای کانادا تمام مراحل کار را قانونی و اصولی انجام دهید چون دولت کانادا به راحتی به کسی ویزا نمی‌دهد.

مهم ترین دلایل رد شدن ویزای ایرانیان

اقدامات پس از رد شدن ویزای کانادا

هزینه های ویزای کانادا اگر به هر دلیلی ویزای شما رد شد دنیا به آخر نرسیده و باید اقداماتی پس از رد شدن ویزای کانادا انجام دهید و به رفع ریجکتی ویزای کانادا بپردازید.

شما ممکن است بار اول برای اخذ ویزا رد شوید اما با دانستن دلایل ردی ویزا می توانید دوباره اقدام کنید پس مهم ترین اقدام پس از رد شدن ویزای کانادا، درخواست مجدد ویزا است این بار مدارک را کامل کنید و تمام نواقص آن را رفع نمایید برای درخواست مجدد بازه زمانی خاصی وجود ندارد اما زمانی برای آن اقدام کنید که از صحت و تکمیل مدارک خود کاملا مطمئن هستید.

تمام اقدامات مانند انگشت نگاری، مصاحبه، هزینه و…. مانند بار اول انجام می شود در این مرحله توصیه می‌شود با مشاوران و کارشناسان زبده و کاربلد تماس بگیرید و با استفاده از تجربه آن‌ها، اقدام به اخذ ویزا نمایید.

این اقدامات ساده پس از رد شدن ویزای کانادا برای ویزا هایی است که مشکل جدی ندارند ولی اگر ویزایی مشکلی بسیار جدی و قانونی داشته باشد به این راحتی نمی توان برای بار دوم اقدام کرد برای این نوع ویزا باید با مقامات قضایی کشور کانادا تماس گرفت و علت ردی ویزا را جویا شد که این امر کار افراد عادی نیست و به وکیلی زبده نیاز است و بسیار زمان بر و پر هزینه می باشد از این رو، با آگاهی و اطلاعات کافی برای ویزای کانادا اقدام کنید.

اگر کار به دیوان قضایی کانادا کشید باید اقدامات زیادی انجام شود. دیوان قضایی باید پرونده شما را بررسی کند در این مرحله ممکن است ثابت شود مدارک شما برای ویزا کامل بوده و آفیسر کانادا سهل انگاری کرده است که در این هنگام رای به نفع شما صادر می شود و آفیسر ویژه نظارت بر مدارک جریمه می‌گردد و طبق موازین قانونی با او برخوردار خواهد شد.

اقدامات پس از رد شدن ویزای کانادا

هزینه های اصلی رفع ریجکتی ویزای کانادا

هزینه های ویزای کانادا برای برآورد هزینه های اصلی رفع ریجکتی ویزای کانادا در مرحله اول باید با یک شرکت حقوقی یا یک وکیل مجرب تماس گرفت و قراردادی با آن‌ها تنظیم کرد و هزینه های اصلی و اولیه را به حساب آن‌ها واریز کنیم تا این شرکت یا وکیل منتخب از طرف ما بتوانند کارهای حقوقی و قانونی برای رفع ریجکتی ویزای کانادا را انجام دهد و تمام هزینه ها را با ما حساب نمایند چون این هزینه ها با توجه به شرایط و تورم متغیر بوده و کار خودمان نیست .

معمولاً این قراردادها به صورت آنلاین بوده و قبل از امضای قرارداد باید مندرجات آن را به صورت کامل مطالعه نماییم و با اطلاع کافی از شرایط و هزینه ها آن را امضا کنیم با امضای آن ما حق قانونی به وکیل خود می دهیم تا هزینه های اصلی رفع ریجکتی کانادا را برآورد سازد پس از عقد قرارداد ما باید مدارک خود را به صورت کامل و صحیح برای وکیل ارسال نماییم.

این ارسال مدارک بهتر است در اسرع زمان انجام شود چون اگر این مدارک دیرتر به دست وکیل برسد مسلماً او کار خود را دیرتر شروع می کند .

پس از بررسی مدارک و کار خود را آغاز می‌کند اگر ریجکتی ما تحصیلی باشد هزینه آن متفاوت خواهد بود یا اگر ریجکتی ما به دلیل توریستی باشد باز هزینه متفاوتی خواهد داشت.

وکیل با بررسی علت ریجکت و با توجه به شرایط قانونی هزینه ها را بر اساس دلار کانادا محاسبه می کند اگر پرونده ریجکتی ما مربوط به دادگاه قضایی کانادا شوند هزینه رفع ریجکتی آن بسیار بالا می باشد از این رو نسبت به سختی کار، حق الوکاله وکیل نیز تغییر می کند.

در واقع ما علاوه بر پرداخت حق الوکاله وکیل باید هزینه های رفع ریجکتی را نیز پرداخت نماییم در واقع رفع ریجکتی ویزای کانادا بسیار پر هزینه و گران قیمت است و با یک پشتوانه مالی باید به انجام آن اقدام کنیم.

اما گاهی اوقات این رفع ریجکتی و دریافت ویزای کانادا برای افراد بسیار مهم بوده و حاضرند برای آن هر هزینه ای را پرداخت نمایند چون کانادا از جمله کشور هایی هست که از نظر شغل و میزان درآمد در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment