وقت مشاوره اخذویزای کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان

 مشاوره اخذ ویزای کانادا : بهترین راه برای داشتن اطلاعات دقیق راجع به جزئیات اخذ ویزا و چگونگی مهاجرت به این کشور است. در ادامه این مطلب حتما راجع به وقت مشاوره اخذ ویزای کانادا بیشتر توضیح خواهیم داد، اما پیش از آن بهتر است راجع به انواع ویزا کانادا و مهاجرت و یا مسافرت به کانادا اطلاعات بیشتری داشته باشید .

حتی اگر وقت مشاوره اخذ ویزای کانادا خود را دریافت کرده اید یا قصد دریافت آن را دارید باز هم اطلاعاتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد بی فایده نخواهد بود. کانادا کشوری پیشرفته با اقتصادی پویا است که مقصدی ایده آل برای مهاجرت تحصیلی ، سرمایه گذاری و هر نوع دیگری از مهاجرت است.

سالانه افراد زیادی با رویای زندگی باکیفیت تر به کانادا سفر می کنند و به جرات می توانیم بگوییم فقط کافیست در بستر جامعه ای مدرن مثل جامعه کانادایی کمی تلاش کنیم و امکان نرسیدن به هدف به صفر نزدیک خواهد بود .

اصل مهم در کشورهای پیشرفته ای مثل کانادا این است که تاثیر شانس و عوامل اتفاقی در مسیر رسیدن به هدف به صفر نزدیک است اما همه چیز به این راحتی نیست. معمولا افراد برای ورود و پذیرفته شدن از سوی دولت و جامعه کانادایی مراحل سختی را از سر می گذرانند .

چکیده تمام این مراحل که بهتر است از طریق وقت مشاوره اخذ ویزای کانادا انجام شود، به مقامات این کشور اثبات می کند که اولا شما فردی مضر برای جامعه نخواهید بود، دوما سبک زندگی شما در جهت ارتقا فردی و اجتماعی است. به عبارت دیگر برای جامعه آن کشور در مدت حضورتان (هر مقدار که باشد) فرد مفیدی خواهید بود. این رویه فقط مختص مهاجرت به کانادا نیست، همه کشورهای پیشرفته در این مقوله هم نظر هستند.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

مزایای داشتن مشاوره اخذ ویزای کانادا

مزایای داشتن مشاوره اخذ ویزای کانادا

 مشاوره اخذ ویزای کانادا شبیه یک کاتالیزور عمل می کند، اگر بخواهیم مزایای داشتن مشاوره اخذ ویزای کانادا را بیان کنیم لازم است ابتدا بدانیم عنوان مشاور اخذ ویزا به چه شخص یا موسسه ای اطلاق می شود.

شما برای سفر و مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری باید طوری پیش بروید که هم قوانین کشور مبدا (همان کشور خودتان) و هم قوانین کشور مقصد در جریان مهاجرت شما زیر پا گذاشته نشود. علاوه بر این هدف شما از سفر بسیار با نوع ویزایی که باید دریافت کنید و مراحلی که لازم است برای آن طی کنید، مرتبط است، مثلا اگر برای یک موضوع کاری یا شخصی سفر می کنید لازم است یک سفر کمتر از سه ماه به کانادا داشته باشید. مسلما مراحل متفاوتی نسبت به شخصی خواهید داشت که نیاز دارد در بازه زمانی معین چندین بار از مرزهای کانادا تردد داشته باشد.

طبیعی است که همه افراد نمی‌توانند روی ظرافت های قوانین اخذ ویزا و ریزه کاری های آن مسلط باشند، پس مشاوره اخذ ویزای کانادا یکی از اصلی ترین ملزومات برای موفقیت در اخذ ویزا است. از دیگر مزایای داشتن مشاوره اخذ ویزای کانادا این است که شما با این کار تاثیر شانس و سلیقه را بر روی موفقیت خود به صفر می رسانید، چرا که اگر در این راه از یک مشاور توانمند کمک بگیرید تمام مراحل دقیق ، مرتب و پیوسته پیش خواهد رفت.

در واقع کمک یک مشاور و یا وکیل مهاجرت یک مزیت رقابتی برای شما به حساب خواهد آمد و شما را یک قدم مسلم به موفقیت نزدیک تر خواهد کرد.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

اگر به دنبال اخذ جاب آفر کانادا و آشنایی با شرایط آن هستید حتما این مقاله را دنبال نمایید

اعتبار ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا چیست ؟

بیایید بررسی کوتاهی بر روی انواع ویزای کانادا داشته باشیم، اینکه انواع ویزای کانادا را بشناسید کمک می کند خودتان به راحتی تشخیص دهید کدام نوع از ویزا کانادا برایتان مناسب تر است.

به طور کلی ویزا کانادا را بنا بر دو مولفه می توان طبقه بندی کرد، مولفه اول نوع ویزا از نظر تعداد مجاز ورود و خروج و مولفه دوم دسته بندی ویزا از نظر دلیل مسافرت یا مهاجرت که در ادامه هر دو این مولفه ها را به صورت کلی معرفی خواهیم کرد.

انواع ویزای کانادا از نظر تعداد دفعات مجاز ورود و خروج را می توان به چهار دسته ی ویزا صفر بار ورود (همان ویزا ترانزیت فرودگاهی)، ویزا یک بار ورود (ویزا سینگل) ، ویزا دو بار ورود (ویزا دبل) و ویزا با دفعات ورود نامحدود یا همان ویزا مولتی کانادا تقسیم بندی کرد. اسم انواع این ویزا ها تفاوت آنها را به شکل مشخصی بیان می کند و لازم است بدانید پرتقاضا ترین انواع ویزای کانادا ویزا مولتی کانادا است. طبق قانون دارنده این این ویزا تا زمان معتبر بودن پاسپورت خود می تواند بدون محدودیت به کانادا رفت و آمد داشته باشد.

از آنجا که اعتبار پاسپورت در ایران پنج سال معین شده، ویزا مولتی کانادا بین اکثر ایرانیان به ویزا پنج ساله نیز معروف است.

نوع دیگری از طبقه بندی انواع ویزای کانادا ، طبقه بندی بر اساس دلیل مسافرت و یا مهاجرت شما است. انواع ویزای کانادا بر اساس دلیل سفر شامل ویزا توریستی ، ویزا کاری ، ویزا سرمایه گذاری ، ویزا تحصیلی و ویزا استارت آپ است .

هر کدام از این انواع ویزای کانادا که بیان شد ممکن است خود طبقه بندی خاصی را شامل شود، مثلا اینکه ویزا کاری خود به دو نوع عمده پیشنهاد کاری و خود اشتغالی تقسیم می شود.

هر کدام از ویزاهای کاری، توریستی، تحصیلی و استارت آپ خود می تواند سینگل یا مولتی باشد. البته که هر شخص به دریافت ویزا مولتی کانادا راغب تر است، نسبت به ویزای سینگل، اما موفقیت در اخذ هر نوع از ویزا در صورتی حاصل می شود که شما طی یک پروسه دقیق و برنامه ریزی شده بتوانید آفیسر سفارت را قانع کنید که این ویزا برای شخصی با شرایط شما لازم است.

بنابراین وجود مشاوره اخذ ویزای کانادا و یایک موسسه مهاجرتی کنار شما می تواند این پروسه را برایتان تسهیل و حجم استرس و فشار روانی بر ذهن شما را تا حصول نتیجه دلخواهتان تا حد زیادی کاهش دهد.پیشنهاد می کنیم با مشاوران آژانس مسافرتی ایرانیکا ارتباط بگیرید

انواع روش های اخذ اقامت دائم کانادا

جهت دریافت خدمات پیکاپ ویزا کانادا این لینک را دنبال نمایید

بهترین روش اخذ ویزای کانادا

بهترین روش اخذ ویزای کانادا

بهترین روش اخذ ویزای کانادا با توجه به شرایط هر شخص ، دلیل مسافرت و نوع ویزایی که برایش مناسب تر است، می تواند متفاوت باشد، که پیشنهاد می کنیم برای  مشاوره اخذ ویزای کانادا با آژانس مسافرتی ایرانیکا در ارتباط باشید به عنوان مثال اخذ ویزا کانادا از طریق جاب آفر می تواند برای شخصی با تخصص خاص بهترین روش اخذ ویزای کانادا محسوب شود، در صورتی که برای فردی دیگر روش مناسب و موفقی نباشد.

پس اگر واقعا دنبال پیدا کردن بهترین روش اخذ ویزای کانادا هستید، باید یک سنجش کلی بر روی خودتان، خصوصیات فردی ، علایق و دلایلی که ممکن است به خاطر آن بخواهید به کانادا سفر کنید داشته باشید تا بتوانید جواب این سوال را دقیق متوجه شوید.

به عبارت دیگر پاسخ سوال بهترین روش اخذ ویزای کانادا چیست، برای هر فرد پاسخ متفاوتی است مثلا اگر شما سرمایه کافی برای تاسیس یک شرکت مستقل یا شعبه ای از یک شرکت مطرح را دارید، مسلما نیازی نیست از یک کارفرما کانادایی جاب آفر داشته باشید و بهترین روش اخذ ویزا کانادا برای شما ،ویزا سرمایه گذاری خواهد بود .

مثالی که گفته شد قابل تعمیم به تمام افراد و تمام انواع ویزا است.

به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا هستید حتما این لینک را دنبال نمایید

تراول داکیومنت کانادا چیست؟

شرایط اخذ ویزای کانادا چیست ؟

برای بیان شرایط اخذ ویزای کانادا می توان فقط به برخی از قوانین کلی اشاره کرد، چرا که طبق مطالبی که تا اینجا گفته شده شرایط اخذ ویزای کانادا نیز دقیقا مثل بهترین روش اخذ ویزای کانادا می تواند برای هر شخص متفاوت باشد اما شرایط کلی برای اخذ ویزا کانادا در حقیقت آن چیزی است که برای پذیرفته شدن اجازه مسافرت یا مهاجرت برای شما باید به مقامات مربوط به مهاجرت دولت کانادا اثبات کنید.

مثلا کانادا جزو کشورهایی است که برای گرفتن هر نوع از ویزا شما نیاز به انگشت نگاری خواهید داشت.

شرط دیگر از شرایط اخذ ویزای کانادا این است که شما بتوانید طی مدت مصاحبه دلایل منطقی ای برای آفیسر سفارت داشته باشید و سفارت را بر الزام سفر خود قانع کنید.

مورد دیگر این است که دلایل کافی و محکم داشته باشید که قصد ماندگاری همیشگی در کانادا را نخواهید داشت (این مورد با توجه به این موضوع است که شما برای مسافرت حتی طولانی مدت نیاز به ویزا دارید و اگر قصد مهاجرت دارید باید ویزا خود را از طریق قانونی به اقامت دائم تبدیل کنید)

بین شرایط اخذ ویزای کانادا مهمترین شرط این است که تمکن مالی خود برای مدت سفر و اقامتتان در کانادا را با مدارک مالی اثبات کنید.

شرایطی که گفته شد مهم ترین شرایط اخذ ویزای کانادا بود، برای اطلاع جزئی و دقیق تر در این زمینه بهتر است با یک مشاور امور مهاجرت مشورت کنید.

شما در حال خواندن مقاله  مشاوره اخذ ویزای کانادا هستید

اگر به دنبال اخذ ویزای ایتالیا هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را دنبال نمایید

شرایط اخذ ویزای کانادا

مدارک و مراحل اخذ ویزای کانادا

دسته اول مدارک، مدارک شناسایی است، مثل پاسپورت و نتیجه ی انگشت نگاری و دسته دوم، مدارک تمکن مالی که لازم است رسما ترجمه شده باشد.

از دیگر مدارک اخذ ویزای کانادا مدارک شغلی است که مخصوصا ثابت می کند شما قصد بازگشت خواهید داشت که البته در نوع ویزا تحصیلی، مدارک شغلی کاربرد خاصی ندارد و به جای آن مدارک پذیرش موسسه آموزشی ای که از آن اپلای گرفته اید نیازتان می شود.

مدارکی که گفته شد برای انواع ویزا با تفاوت های اندکی مشترک است، اما برخی از ویزا های تخصصی مثل استارتاپ، مدارک جداگانه ای نیز نیازمند است که بیان تمام آنها در حوصله متن نمیگ نجد.لذا بهتر است با یک  مشاوره اخذ ویزای کانادا در ارتباط باشید تا راه شما را برای اخذ ویزای کانادا هموارتر کنند

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment