ویزای گاردین کانادا

عناوین این مقاله

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
اخذ ویزای کانادا1402

اخذ ویزای گاردین کانادا : کشور کانادا توانسته به عنوان کشورهای پیشرفته و توسعه یافته مورد زبانزد قرار بگیرد و در زمینه های کاری و تحصیلی و حتی ورزشی در موقعیت خوبی در بین شهروندان می باشد و امروز توانسته زمینه ای تحصیل بسیار عالی و پیشرفته را فراهم کند و از این رو بسیاری از دانش آموزان دوست دارند در کانادا آینده روشنی را داشته باشند.

ولی یکی از دغدغه بزرگی که والدین دارند این است که کودکان آنها باید در شرایط سخت کانادا به تنهایی تحصیل کنند و یا دانش آموزان به دلیل دوری از خانواده این امتیاز را برای خود کنار می زند ولی صدور ویزای گاردین کانادا پایان تمام دغدغه ها و نگرانی ها بود. شما برای گرفتن ویزای گاردین باید مراحلی را پشت سر بگذارید و همچنین مراحلی را دارا باشید و هزینه‌ای را در این میان باید صرف کنید تا بتوانید در کانادا مشغول به تحصیل شوید.

 تحصیل کردن در کانادا برای فردی که زیر ۱۸ سال دارند ویزای گاردین صادر می شود که مدت زمان صدور این نوع ویزا به عوامل های مختلفی بستگی دارد و از آنجایی که باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارد زمان بندی طولانی دارد که حدود ده ماه زمان می‌برد تا این نوع ویزا صادر شود.

 شما با گرفتن این ویزا می توانید از مزایای بسیار بالایی برخوردار باشید که یکی از این مزایا این است که والدین به بهانه تحصیل فرزندانشان می توانند در کانادا اقامت داشته باشند.

 گرفتن این ویزا برای ایرانی ها کار بسیار سختی است ولی می توانند از مزایای بزرگ آن یعنی یک مهاجرت کوتاه مدت و بدون خطر و کم هزینه استفاده کنند. خانواده هایی که از نظر اقتصادی در شرایط خوبی نیستند به واسطه کودکان خود می توانند در کانادا یک شرایط اقتصادی مناسبی داشته باشند و در زمینه تحصیل و یا کاری به عنوان شهروند موقت شناخته و از مزایای آنها بهره ببرند.

 مزایای دیگری که برای این نوع ویزا در نظر گرفته شده این است که دیگر دغدغه از فرزندان وجود ندارد و همچنین پس از اقامت این دانش آموزان در کانادا شرایط تحصیلی عالی برایشان ایجاد می شودو دیگر نیاز به نگرانی هزینه ها نیستند.

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا و آشنایی با شرایط و مدارک لازم هستید حتما این لینک را دنبال نمایید

ویزای گاردین شیپ کانادا

ویزای گاردین کانادا چیست؟

سن قانونی در کشور های مختلف متفاوت می باشد به عنوان مثال سن قانونی در کشور کانادا ۱۹ سال است و از این رو افرادی که کمتر از ۱۹ سال دارند و قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند و در مدارس و مقطع های مختلفی مشغول به تحصیل شوند باید تحت مراقبت والدین و یا قیم خود باشند یعنی این افراد درخواست ویزا کنند که به این نوع ویزا، ویزای گاردین کانادا می گویند.

بسیاری از افراد سوال میپرسند که اخذ ویزای گاردین کانادا چیست و چه مزایایی را با خود به همراه دارد که ما در اینجا به این موضوع می پردازیم.

 این ویزا امتیاز را برای دانش آموزان فراهم می کند که در هنگام تحصیل قیم و والدینشان در کنار آنها باشند که باعث می‌شود آنها در مدت تحصیل در کانادا از نظر عاطفی دچار صدمه نشوند و از آنجایی که این افراد کمتر از ۱۸ سال دارند ممکن است مشکلات زیادی داشته باشند که با وجود والدین و قیم به راحتی می‌توانند از کنار تمام این مشکلات عبور کنند.

بیشتر افراد علاقه تحصیل به کانادا را دارند ولی به دلیل اینکه سنشان کم است این آرزو را از ذهن خود حذف می کنند ولی ویزای گاردین امتیاز بزرگی برای این افراد است که می توانند در مدارس خصوصی با هزینه بسیار کم یک زندگی عالی و آینده روشنی داشته باشند.

 افرادی که بتوانند ویزای گاردین کانادا را به خود اختصاص دهند به مرور زمان این اقامت کوتاه مدت خود را به راحتی می‌توانند به یک اقامت طولانی مدت تبدیل کنند پس این ویزا واسطه ای برای زندگی راحت و آینده درخشان می باشد.

داشتن ویزای گاردین علاوه بر کانادا در کشورهای دیگری از جمله استرالیا و انگلستان الزامی می‌باشد و این کشورها نیز با صادر کردن این نوع ویزا توانسته‌اند سالانه دانش آموزان زیادی را وارد کشور خود کنند.

ویزای جاب آفر کانادا

اگر قصد دریافت جاب آفر کانادا را دارید این لینک را دنبال نمایید

شرایط اخذ ویزای گاردین شیپ کانادا

شرایط اخذ ویزا گاردین کانادا

دانش آموزانی که از سراسر جهان به کانادا سفر می کنند می توانند در مقطع دبستان تا دبیرستان مشغول به تحصیل شوند پس از ۵ سالگی می توانند از نظر تحصیل روی کانادا حساب باز کنند.اگر افرادی که سنشان کم است قطعاً والدین آنها می توانند با اخذ ویزای گاردین کانادا آینده آنها را تضمین کنند و یا افرادی مانند قیم نیز می توانند درخواست صدور این نوع ویزا را داشته باشند. شرایط اخذ ویزا گاردین کانادا به هیچ عنوان پیچیده و سخت نیست فقط این شرایط برای والدین و قیم انها در نظر گرفته شده است.یکی از شرایطی که برای گرفتن این نوع ویزا در نظر گرفته شده این است که دانش آموزانی که سن آنها ۵ تا ۱۷ سال می باشد یکی از والدین آنها اقدام به گرفتن این نوع ویزا میکنند که فرد متقاضی باید بالای ۱۹ سال داشته باشد و حتما نیاز نیست والدین این ویزا را درخواست کنند بلکه دوستان یا فامیل آنها نیز می‌توانند جز متقاضیان باشند.

وقتی شما مطالب بالا را مطالعه کنید متوجه می شوید که برای گرفتن این ویزا معجزه اور نیلز به شرایط خاصی ندارید پس به راحتی با دارا بودن والدین و قیم می توانید ویزا را دریافت کنید.

افرادی که به عنوان قیم این دانش آموزان را قبول می‌کنند باید در هنگام اخذ ویزای گاردین کانادا شرایط های لازم را دارا باشند تا از صلاحیت و امتیاز بالایی برخوردار باشند که بتواند درخواست ویزا بدهند.

مهاجرت به کانادا

به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا هستید؟ حتما این لینک را دنبال نمایید

شرایط احذ گاردین شیپ کانادا

شرایط فرد قیم برای اخذ ویزا کانادا

نوجوانان و جوانانی که کمتر از ۱۸ سال دارند برای تحصیل در کانادا و برای گرفتن ویزای گاردین به صورت مستقل نمی توانند اقدام کنند بلکه والدین و قیم انها باید تقاضای اخذ این ویزا را داشته باشند.

 از این رو ما در اینجا به شرایط فرد قیم برای اخذ ویزای گاردین کانادا می پردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید. فرد قیم باید از لحاظ سنی بالای ۱۹ سال سن داشته باشد که یکی از شرایط های الزامی است تا بتواند از نظر اهلیت دانش آموز را اداره کند. فرد قیم باید اقامت دائم کانادا را داشته باشد و یا یکی از شهروندان این کشور باشد و همچنین باید مراقبت و حمایت خود را نسبت به دانش آموزان نشان دهد یعنی صلاحیت مراقبت این افراد را داراباشد.هماهنگی و برنامه ریزی درستی را برای دانش آموزان ارائه دهد و همچنین به صورت مستمر و پی در پی فعالیت ها و کارهای این افراد را نظارت کند و همچنین از نظر پزشکی و سلامت باید تحت مراقبت قرار بگیرد.

اخذ ویزای ایتالیا

اگر به دنبال دریافت ویزای ایتالیا هستید حتما این لینک را دنبال کنید

مدارک ویزا و اعتبار ویزای کانادا

مراحل و مدارک اخذ ویزا گاردین کانادا

اخذ ویزای گاردین کانادا برای والدین و سرپرستان دانشجویان در نظر گرفته شده که این افراد برای اخذ ویزا مورد نظر باید مراحلی را پشت سر بگذارند تا به نتیجه موفقیت آمیز به وسیله مدارکی که در زیر می پردازیم برسند. مراحل اخذ ویزا گاردین کانادا ابتدا از دعوت نامه دانش آموزان شروع میشود که باید این دعوتنامه را در کنار مشخصات هویتی و احوال شخصیه دانش آموز و سرپرستان ارائه شود.قطعاً برای گرفتن این نوع ویزا افراد متقاضی باید فرمی را تکمیل کند که این فرم شامل مشخصات والدین می باشد و در این فرم باید مدت اقامت خود را در کانادا مشخص کند و از مدرسه کانادا یک نامه پذیرش داشته باشند.قطعاً در هر زمینه ای دارا بودن مدارک کامل در اولویت قرار می گیرد از این رو مدارکی نیاز برای گرفتن این نوع ویزا وجود دارد که مهمترین آنها این است که فرد باید مراقبت های پزشکی را در پرونده خود داشته باشد.مدرک دیگری که مورد نظر است. مدارک شناسایی دانش آموز و والدین به همراه ارائه نامه تمکن مالی الزامی است و همچنین افراد باید از سوابق کیفری به دور باشند که این مدارک باید در پرونده ضمیمه شود. مدارک دیگری که بسیار الزامی می باشد ارائه پاسپورت دانش آموز فرد متقاضی و همچنین نامه پذیرش دانش آموز در مدارس کانادا است.

اخذ ویزای ایتالیا

اگر به دنبال اخذ ویزای شینگن هستید حتما این لینک را دنبال نمایید

هزینه اخذ ویزای گاردین شیب کانادا

هزینه اخذ ویزا گاردین کانادا

هزینه اخذ ویزای گاردین کانادا و عوامل های مختلفی بستگی دارند و از آنجایی که در هر زمینه‌ای هزینه توانسته ذهن افراد را درگیر کند پس در اینجا نیز ما به صورت اختصاصی به هزینه گرفتن ویزا می پردازیم.

در کانادا مدارس به دو صورت روزانه و شبانه روزی میباشد و به دانش آموزانی که قصد دارند در مدارس شبانه‌روزی مشغول به تحصیل شوند باید محل اقامت را با امکانات بالا و برنامه‌های تفریحی را دارا باشند پس برای این امر باید هزینه بین ۳۰ تا ۶۰ هزار دلار در سال پرداخت کنند و یا اگر دوست دارند در مدارس روزانه تحصیل کنند باید مبلغی بین ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار به دانشگاه بدهند.

هزینه دیگری که افراد باید برای گرفتن ویزای گاردین کانادا در نظر بگیرند اختصاص به مراحل اولیه است که باید مدارکی را فراهم کنند و مبلغی را بابت بلیط و حمل و نقل بدهند. هزینه های دیگر در زمینه خوراک و پوشاک می باشد که در ماه بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار می باشد.

 ممکن است درخواست ویزای شما رد شود که شما باید هزینه را صرف کنید تا درخواستی را مبنی بر رفع رد کنید که این هزینه بسیار سنگین است و بسیاری از افراد در این مرحله کناره گیری می کنند.

قطعا متقاضیان وقتی تمام این هزینه‌ها را پرداخت کنند بعد از جاگیری در کانادا می توانند به راحتی تمام این هزینه های از دست رفته را جبران کنند‌.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment