ویزای ۵ ساله ی شینگن

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان

ویزای شینگن هر ساله مورد توجه افراد بسیاری قرار میگیرد و کسانی که قصد سفر به کشور های اروپایی و کشور های عضو شینگن را دارند برای دریافت این ویزا اقدام میکنند.

اما اگر شما تاریخچه ی سفر خوبی دارید و دارای تمکن بالای مناسبی می باشید میتوانید برای ویزای ۵ ساله ی شینگن اقدام کنید.
حتما میدانید که بریتانیا رسما از عضو اتحادیه اروپا خارج شد و زمانی که این اتفاق افتاد بسیاری از قوانین ویزا های شینگن تغییر کرد که در این مقاله به قوانین جدید به صورت کامل پرداختیم.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را نیز مشاهده بکنید .

هزینه ی دریافت ویزای ۵ ساله ی شینگن

ویزای ۵ ساله ی شینگن شما قبلا باید برای دریافت این نوع از ویزا مبلغ ۶۰ یورو را میپرداختید اما با توجه به تغییراتی که ایجاد شده است این مبلغ به ۸۰ یورو تغییر پیدا کرده.

البته لازم به ذکر است که بدانید این تغییر قیمت برای ویزای کودکان کمتر است و اگر قبلا ۳۵ یورو پرداخت میکردید با قوانین جدید باید ۴۰ یورو بپردازید به علاوه ی اینکه این مبلغ برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال است چون مبلغ دریافت ویزای شینگن برای کودکان زیر ۶ سال رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

شرایط مهم برای اخذ ویزای ۵ ساله شینگن

اگر بخواهیم به قوانین جدید دریافت این نوع ویزا باز هم بپردازیم بهتر است بدانید در قانون جدید شما میتوانید درخواست ویزای خود را ۶ ماه زودتر انجام دهید به علاوه اهمیت داشتن بیمه مسافرتی در قانون جدید که برای گرفتن این نوع ویزا بسیار تاثیر گذار است.

 

بهتر است بدانید بدون اینکه این ویزا را داشته باشید باید برای هر بار سفر به این کشور ها هزینه و زمان زیادی را برای درخواست ویزا صرف کنید که اصلا منطقی نیست.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

هزینه ی دریافت ویزای ۵ ساله ی شینگن

بهترین سفارت برای اخذ ویزای شینگن

ویزای ۵ ساله ی شینگن انتخاب بهترین سفارت برای گرفتن ویزای شینگن موضوعی است که نگرانی بسیاری از افراد می باشد و مخصوصا کسانی که برای دریافت ویزای کانادا مجبور هستند سابقه ی سفر خود را قوی کنند تا بتوانند برای درخواست ویزا اقدام کنند.

برخی از افراد تصور میکنند تفاوتی ندارد اما در برخی از موارد ممکن است درصد ویزا دهی سفارت ها با یکدیگر فرق هایی داشته باشد که میتوان به شرایط سیاسی و اقتصادی آن کشور ها برای سفارتشان اشاره نمود.

برای مثال مدتی بود که سفارت هلند یکی از سخت گیر ترین سفارت ها شناخته شده بود و ممکن بود کیس هایی با سابقه و مدارک قوی را حتی ریجکت کند که البته این موضوع رفع شده و دیگر مشکلی در این باره وجود ندارد.

و یا حتی سفارت اتریش که در سال گذشته حدود ۹۰ درصد مسافران خود را ریجکت کرد و این موضوع باعث نگرانی بسیاری از افراد شد.

شما میتوانید برای اینکه به این مشکلات نخورید با مشاوران ما قبل از درخواست مشورت کنید تا بتوانید به راحتی کار های خود را پیش ببرید.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله ویژگی ویزای جاب آفر کانادا را نیز مشاهده بکنید.

بهترین سفارت برای اخذ ویزای شینگن

آشنایی با انواع ویزای شینگن

ویزای ۵ ساله ی شینگن ویزای فرودگاهی :

با داشتن این نوع از ویزا شما فقط اجازه ی ورود به یکی از فرودگاه های کشور های عضو شینگن را دارید که تنها شامل اجازه ی ورود است و اجازه خروج را ندارید پس باید خودتان پروازتان را در آنجا تغییر دهید.

ویزای ترانزیت:

این نوع از ویزا ها به شما فقط اجازه ی ورود به محدوده ی شینگن را تا مدت ۵ روز میدهد.

ویزای کوتاه مدت :

شما با گرفتن این نوع از ویزا ها میتوانید سفر به این کشور ها را تجربه کنید که از یک روز تا ۹۰ روز امکان پذیر است و باید دلایل منطقی برای سفر به این کشور ها را داشته باشید که برای افسر سفارت توضیح دهید، همچنین لازم به ذکر است این نوع از ویزا ها دارای ویزای مولتی و سینگل نیز می باشند.

ویزای بلند مدت :

شما با دریافت این نوع ویزا میتوانید بیشتر از ۹۰ روز در این کشور ها اقامت داشته باشید که باز هم با توجه به نظر افسر و مدارک شما تعیین میشوند.

ویزا شینگن

برای دریافت ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن دنبال بکنید.

دلایل ریجکت انواع اخذ ویزای شینگن 1402

اگر از ویزای شینگن خود استفاده نکنیم مشکلی پیش میاید ؟

ویزای ۵ ساله ی شینگن استفاده نکردن از ویزای شینگن ممکن است دلایل مختلفی مانند فوت بستگان داشته باشد که اگر دلایل شما منطقی باشد خیر مشکلی پیش نمیاید اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد استفاده نکردن از ویزا را دارید حتما در قالب یک ایمیل برای سفارت توضیح دهید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.

مزیت های اخذ ویزای ۵ ساله شینگن

یکی از مهم ترین مزیت هایی که این نوع ویزا برای افرادی که قصد سفر به کشور های اروپایی دارند این است که اگر ویزای شما مولتی باشد با هر بار سفر دیگر نیازی نیست برای درخواست خود اقدام کنید و به راحتی میتوانید سفر خود را انجام دهید.

 

به علاوه ی اینکه با داشتن ویزای شینگن شما بسیار آسان تر میتوانید برای ویزای بقیه ی کشور ها اقدام کنید و این مورد اهمیت بسیار بالایی دارد.

مزیت های اخذ ویزای ۵ ساله شینگن

آیا امکان تمدید ویزای شینگن وجود دارد‌؟

این سوال ممکن است ذهن بسیاری از مسافران را مشغول کرده باشید اما بهتر است بدانید بله امکان تمدید این ویزا به راحتی وجود دارد و باید مراحل را طی کنید، به علاوه ی اینکه برای درخواست تمدید این ویزا میتوانید از یک هفته قبل از اتمام مهلت ویزای خود اقدام کنید تا برایتان مشکلی به وجود نیاید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment