Single Blog

  • خانه
  • ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه
ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه به خاطر شرایط نابسامانی که جامعه ما در آن دچار است بسیاری از افراد به فکر مهاجرت یا مسافرت به بسیاری از کشورها را دارند. اما شرایط این مهاجرت یا مسافرت را ندارند و نیاز دارند که از یک مشاوره لازم برای این کار یک ریسک بسیار بزرگ است کمک بگیرد.

در اینجا قصد داریم درباره ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه با شما صحبت کنیم بسیاری از افراد دغدغه این را دارند که بتوانند از این طریق به کشور کانادا مسافرت کنند چرا که فردی را در خارج از کشور ندارند که برای آنها دعوتنامه ارسال کند پس با ما باشید تا بتوانید به راحتی با مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه با شما صحبت کنیم و راهنمایی‌ های لازم را به شما ارائه بدهیم.

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه انواع ویزا توریستی کانادا شامل سه نوع ویزای سینگل (Single)، مولتیپل (Multiple) و سوپر ویزای کانادا (Super Visa) می شود که در زیر آن ها را توضیح می دهیم. ویزای سینگل کانادا به معنی یک بار ورود به این کشور می باشد یعنی اینکه شما اجازه دارید یک بار فقط از این ویزا های مسافرتی برای ورود به خاک کانادا از آن استفاده کنید و بیش از یک بار امکان تمدید آن وجود ندارد و نمی توانید مجددا وارد کانادا شوید. به همین خاطر است که ویزای شما یکبار مصرف و پس از یکبار استفاده بی اعتبار می شود مگر این که شما به صورت مستقیم از آمریکا به این کشور سفر کرده باشید.

‘ ویزای بعدی که می توانیم نام ببریم. سوپر ویزای کانادا است سوپر ویزای کانادا یکی از انواع مختلف ویزا های توریستی این کشور است که معمولاً برای پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و پدر و مادر و افرادی که به شما نزدیک هستند صادر می‌ شود که به وسیله این ویزا خانواده شما می‌ توانند به همراه شما به این کشور مسافرت داشته باشند.

این افراد باید حتما با اخذ سوپر ویزای کانادا برای مدت معین شده به دیدن فرزندان خود که در کانادا اقامت دارند بروند معمولاً مدت زمان اعتبار سوپر ویزا ۱۰ سال است که شما می‌توانید سالانه آن را تمدید کنید’ اما متاسفانه به خاطر تحریم هایی که بر علیه ایران صورت گرفته است فقط شما می توانید از این ویزا و گذرنامه به مدت ۵ سال استفاده کنید و پس از آن اقامت شما باطل میشود و باید به کشور خودتان برگردید. ویزای مولتی کانادا هم یکی دیگر از ویزا های توریستی میباشد.

این ویزا چند بار مصرف است یعنی شما می‌ توانید به دفعات از این ویزا استفاده کرده و به صورت نامحدود به کشور کانادا رفت و آمد داشته باشید و مدت زمان ورود شما هم به این کشور شش ماه می باشد از زمانی که این فرصت شش ماهه شما تمام شد شما باید در اسرع وقت خاک این کشور را ترک کنید و مجدداً اعتبار اقامتتان را تمدید کنید.

هر کدام از این ویزا را که شما دریافت کنید مدت زمان معین و مشخصی دارد و پس از اتمام ویزای تان باید حتما اقدام به برگشت به کشور خود کنید و ممکن است که پلیس این کشور شما را دستگیر کند و دیگر در این مواقع امکان دارد که شما ممنوع ورود به این کشور شوید و دیگر هیچ وقت نمی توانید به این کشور وارد شوید.

اگر میخواهید مفصل تر با انواع ویزای کانادا و چگونگی دریافت ویزای کانادا آشنا شوید این لینک را دنبال نمایید

انواع ویزای توریستی کانادا

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه شما پیش از این که اقدام به دریافت روادید برای کشور کانادا داشته باشید باید حتما شرایط اقامت و دریافت ویزا را بدانید برای این که بتوانید ویزای توریستی کانادا را دریافت کنید لازم است که شما ویزای مسافرتی را ابتدا دریافت کنید.

دوم اینکه دلیل مهاجرت یا مسافرتان به این کشور را هم بیان کنید. و اینکه دلیل بازگشت تان به کشور تان را هم بگویید که بعد از اتمام اعتبار ویزا باید به افسر مهاجرت این اطلاعات را ارائه دهید که این اطلاعات شامل شما و فرزندان و همسرتان و حتی شغل شما می باشد .همچنین باید شما به آنها ثابت کنید که تمکن مالی برای گذراندن مدت اقامت توریستی تان در کشور کانادا را دارید.

این هزینه ها شامل خودتان، همسر و فرزندان تان است که باید این هزینه ها را در محل اقامت خود در هتل، منزل یا هر جای دیگری که قصد اقامت را دارید پرداخت نمایید .همچنین شما باید مدارک اقامت و ویزای توریستی کانادا را داشته باشید از جمله سلامت بدنی کامل داشته باشید و سابقه کیفری نداشته باشید و برای امنیت کشور کانادا وجود شما هیچ خطری نداشته باشد .

اگر قصد اقامت دائم کانادا یا ترک آنجا را ندارید باید ثابت کنید که شما دارای شغل و دارایی هستید تا بتوانید در این کشور ماندگار شوید .ما در اینجا مشاورانی داریم که می‌ توانند به شما راهنمایی های لازم را بدهیم و با خیال راحت می توانید به این شرکت اعتماد کنید. و همچنین مشاوران ما می توانند شما را در زمینه اخذ ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه راهنمایی کنند

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

مدارک اخذ ویزای توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه مدارک ویزای توریستی کانادا را می توانید با مشاوران ما در میان بگذارید تا آنها به شما را راهنمایی کنند تا بتوانید این مدارک را تهیه کنید. برای دریافت ویزا کانادا باید حتما مدارک مختلفی داشته باشید یادتان نرود که نباید نقصی در مدارک شما وجود داشته باشد چرا که باعث جواب منفی سفارت روبرو خواهید شد و ویزایتان تان ریجکت می شود.

پس حتماً سعی کنید به هیچ عنوان تصمیم نگیرید که چه مدارکی را آماده کنید حتما سعی کنید از یک مشاوره و یا وکیل درجه یک و حرفه‌ای که ما قصد معرفی آن را به شما داریم مشاوره بگیرید. این مدارک را تهیه کنید چرا که بسیار دیده شده افراد با اقدامات اشتباه شان پس از صرف زمان و هزینه های سنگین هیچ نتیجه ای نگرفتند.

برای اطلاع بیشتر باید حتماً نگاهی به لیست مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا بیندازید فرم درخواست ویزا اولین مدرکی است که شما باید داشته باشید که همچنین داشتن پاسپورت معتبر و عکس دار و پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار آن مانده باشد و دعوتنامه که فردی و سازمانی که در کانادا برای شما ارسال کرده است را هم باید ارائه بدهید.

پرداخت هزینه های قانونی که مربوط به اخذ ویزای توریستی در کشور کانادا می باشد. انجام انگشت نگاری معتبر در سفارت کانادا و ثابت کردن دارایی های فردی خود و خانواده تان و اسناد مربوط به ارائه دادن اسناد مربوط به آنها ارائه کامل سوابق شغلی و کاری و اشتغال به تحصیل و همچنین فیش حقوقی و مرخصی های سوابق مهاجرات ای را باید حتماً در یک پوشه به سفارت ارائه بدهید تا بتوانید ویزای توریستی کانادا را بدون دردسر و با صرف هزینه کمتر و زمان معین دریافت کنید.

اگر به دنبال اخذ پیکاپ ویزای کانادا هستید این لینک را دنبال نمایید

مدارک اخذ ویزای توریستی کانادا

مراحل اخذ ویزا توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه میخواهیم مراحل گرفتن ویزا توریستی کانادا را به شما بگوییم تا در هنگامی که قصد داشتید ویزای این کشور را دریافت کنید و بدونید چه مراحلی دارد مرحله اول باید تمام مدارک مورد نیاز ویزای توریستی را تهیه کرده آن را ترجمه کنید.

مرحله دوم مدارک خود را به یک موسسه مهاجرتی که معتبر باشد و وکلای آنها به نحوه دریافت ویزا را می دانند را انتخاب کرده و از یکی از سفارتخانه های کانادا در کشورهای مجاور ایران مانند ارمنستان ترکیه مراد و غیره ارسال کند و همزمان هزینه ثبت اطلاعات بیومتریک نیز پرداخت کنید.

مرحله سوم باید تاییدیه سفارتخانه را تا ۳۰ روز که مهلت دارید برای ثبت اطلاعات بیومتریک و مصاحبه به کنسولگری کانادا ارسال نمایید مرحله چهارم آخرین مرحله از مراحل اخذ ویزای توریستی است که باید حتما صبر کنید صبر مهمترین مرحله برای دریافت ویزا می باشد و اگر مدارک و مصاحبه شما مورد تایید کنسولگری قرار گرفت جواب پذیرش یا رد آن به شما اطلاع داده می شود

مراحل اخذ ویزا توریستی کانادا

تمکن مالی ویزا توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه یکی از مهم ترین اولویت ها برای دریافت ویزا توریستی کانادا این است که شما باید حتماً تمکن مالی داشته باشید تمکن مالی یکی از مهمترین ویژگی ها برای دریافت ویزا است چرا که شما پس از اینکه به این کشور مهاجرت کردید باید تا مدت ها خرج خودتان را بدهید به احتمال اینکه شما هنوز به کار کسب و کار مورد نظرتان نرسید بسیار زیاد است و باید حتماً بتوانید در این مدت از پس هزینه های تان در کشور کانادا که بسیار هم گران است بر بیایید. پس بدون ریسک و بدون اینکه تمکن مالی نداشته باشید اقدام به مهاجرت یا مسافرت به کانادا را نکنید چرا که مهمترین مرحله ویزای توریستی تمکن مالی شما است.

اگر شما این شرایط را نداشته باشید برای شما بسیار سخت و گران تمام می‌شود و امکان اینکه شما از کارتان پشیمان شوید و خیلی سریع به کشور برگردید بسیار زیاد است. تمام افرادی که به صورت قانونی قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا دارند و می‌دانند که یکی از مهمترین شرایط اقامت کشور کانادا مال و ثروت و دارایی شما است تا پذیرش شما در این کشور خیلی راحت و سریع تر صورت بگیرد.

شما حتی اگر بخواهید در کشور کانادا درس بخوانید امکان دارد که به راحتی یک شغل مناسب برای خود پیدا نکنید پس باید تا زمانی که اقدام به دریافت یک شغل مناسب با شرایط خود را داشته باشید باید هزینه های شخصی خود را پرداخت نماید و این هزینه ها بسیار زیاد و سرسام آور است و گاهی پیش می آید که دانشجویانی که در کشور کانادا اقامت دارند به کشور برمی گردند.

اگر به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا هستید این لینک را دنبال نمایید

تمکن مالی ویزا توریستی کانادا

هزینه اخذ ویزا توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه هزینه ویزا توریستی کانادا متغیر می باشد چرا که هزینه ها یکی از مهمترین دغدغه افراد برای دریافت ویزا به کشورهای مختلف است و هزینه ویزای توریستی نیز جدید نیست و باید به فکر پرداخت هزینه های احتمالی و بسیار گران این ویزا باشند تا بتوانند پروسه دریافت ویزای ۵ ساله را برای خود به دست بیاورند و با توجه به شرایطی که کشوور ما دارد با تمام تغییرات احتمالی بتوانید این هزینه‌ ها را پرداخت کنید.

به طور کلی بهتر است که شما بدانید هزینه ها شامل چه است. هزینه سفارت ،بیومتریک ،ارزیابی مدارک و تمکن مالی می باشد که شما باید ارائه بدهید و باید اسناد این مدارک را به همراه داشته باشید. می‌ دانند که هزینه مهاجرت بسیار زیاد است و به خاطر افزایش ارزش دلار در ایران نوسان قیمت بالا می رود و روز به روز بر افزایش هزینه‌ ها اضافه می شود و شما باید حتما این شرایط را بدانید و هزینه ها را به خوبی پرداخت کنید.

پس حتماً باید پیش از این که اقدام به دریافت ویزای توریستی کانادا داشته باشید دو دوتا چهار تا کرده و با حساب کتاب های درست و جمع آوری دارایی اقدام برای دریافت ویزای مسافرتی کنید چراکه ویزای مسافرتی می تواند برای شما مهاجرت و اقامت دائم به کشور کانادا را داشته باشد شما با این شرایط می توانید به خوبی و بدون دغدغه و بدون اینکه به دردسر بیفتید ویزای دلخواه و مورد نظر خود را دریافت کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن را نیز مشاهده فرمایید!

هزینه اخذ ویزا توریستی کانادا

رفع ریجکتی ویزا توریستی کانادا

ویزا توریستی کانادا بدون دعوت نامه یکی از مشکلات و دغدغه هایی که افرادی که برای دریافت ویزای مسافرتی دارند این است که پس از انجام تمام مراحل مدارک آنها ریجکت می شود در اینجا می خواهیم برای رفع ریجکتی ویزا توریستی کانادا شما را راهنمایی کنیم. البته بهتر است که به مشاورانی که ما در اینجا به شما معرفی کرده‌ایم مراجعه کنید که از وکلایی بسیار زبده بوده و با تجربه هستند و می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

در ابتدا باید بررسی دقیق و کامل از پرونده و مدارک شما که به اداره مهاجرت ارائه داده شده است توسط تر مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت بررسی شود. وقتی پرونده ارزش ارائه به دادگاه فدرال و کانادا را داشته باشید باید هزینه های اعلام شده را در دادگاه توسط وکیل رسمی خود آماده و پرداخت کنید.

سوم اینکه اگر نقصی در پرونده شما که در دادگاه کانادا وجود داشته باشد شما شامل جریمه می شوید و مجدداً باید بذای ویزای خود اقدام به تهیه ویزا کنید که تمام پروسه قبل تکرار می‌ شود که باعث ریجکتی مجدد پرونده شما میگردد.

که در این موقع که شانس موفقیت شما برای دریافت ویزا پایین می‌آید اما اگر شما بتوانید از مشاوران عالی رتبه ما کمک بخواهید آنها با تجربه‌ای که دارند می تواند شما را راهنمایی کرده و به رفع ریجکتی ویزای توریستی شما کمک کنند و شما بتوانید به راحتی و با صرف هزینه و زمان کمتر ویزای دلخواهتان را دریافت کنید.

این مشاوران سال ها هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام مراحل دریافت ویزای توریستی را به خوبی می دانند.

Leave Comment