مدارک لازم اخذ ویزای کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
مدارک لازم اخذ ویزای کانادا

مدارک اخذ ویزای کانادا : از جمله مدارک لازم اخذ ویزای کانادا چند قطعه عکس می باشد که عکس باید کاملاً به روز بوده و با چهره شما تطابق داشته باشد، مدارک دیگر ارائه پاسپورت بوده که باید توجه کنید که از مدت اعتبار پاسپورت شما ۶ ماه مانده باشد، زیرا اگر مدت زمان اعتبار پاسپورت شما به پایان رسیده باشد، در نتیجه ویزای شما نیز در مدت زمان طولانی آماده می شود و قبل از اینکه برای دریافت ویزا اقدام نمایید به این نکته بسیار توجه کنید.

مدرک دیگر که باید برای اخذ ویزا ارائه شود، فرم مورد نظر بوده که شما می توانید این فرم را به صورت حضوری از سفارتخانه گرفته و یا در صورت اینکه دسترسی به سفارتخانه ندارید ، می توانید از طریق سایت برای گرفتن فرم اولیه اقدام نمایید و همچنین سعی کنید که تمام اطلاعات شما به درستی وارد شوند تا مشکلی در اخذ ویزا برای شما به وجود نیاید.

مدرک دیگر ارائه سند ازدواج می باشد، در نتیجه وقتی فرد متقاضی ازدواج نموده باشد، حتماً باید سند ازدواج خود را نیز به همراه دیگر مدارک ارائه دهد و همچنین اگر فرد شاغل می باشد، باید گواهی اشتغال را نیز ارائه دهد که این گواهی باید به همراه فیش حقوقی دو ماه آخر باشد.

اگر فرد متقاضی می خواهد به همراه فرزند خود به کشور کانادا برود، باید گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان خود را نیز تهیه نموده و آن را تحویل دهد.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

مدارک اخذ ویزا دانش آموزی کانادا

مدارک لازم اخذ ویزای تحصیلی کانادا

حداقل شرایط و مدارک اخذ ویزای کانادا  (ویزای تحصیلی  کانادا) شامل دریافت نامه پذیرش از موسسات کانادا و برخورداری از حداقل بودجه لازم می باشد، زیرا پرداخت هزینه ویزای دانشجویی و توانایی ارائه مدارک مالی برای مجوز تحصیلی در این کشور از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همچنین دیگر اسناد اضافی نیز به شرایط فرد مورد نظر بستگی دارد.

اگر از شرایط اخذ مجوز تحصیل کانادا برخوردار باشید، وقت آن رسیده که در خصوص مدت زمان پردازش درخواست و صدور ویزای تحصیلی کشور نیز اطلاعات داشته باشید.

یکی دیگر از مدارک اخذ ویزای تحصیلی کانادا، مدارکی برای اثبات سن می باشد که سن فرد محصل باید بین 16 تا 17 سال باشد و از دیگر شرایط داشتن اجازه نامه تحصیلی از یکی از موسسات آموزش عالی در کشور مورد نظر می باشد، زیرا اگر شما این نامه را نداشته باشید به هیچ عنوان درخواست اخذ ویزای شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

اگر به دنبال اخذ جاب آفر کانادا و آشنایی با شرایط آن هستید حتما این مقاله را دنبال نمایید

مدارک ویزا و اعتبار ویزای کانادا

مدارک لازم اخذ ویزای کار کانادا

برای مهاجرت کاری به کانادا قطعاً مدارک خاصی مورد نیاز می باشد که مراحل تهیه این مدارک لازمه گرفتن ویزای مورد نظر می باشد. برای این منظور ابتدا شما باید به سفارت خانه رفته و فرم را دریافت نمایید و این فرم باید به صورت درست پر شود، در نتیجه شما حتما باید اطلاعات شخصی خود را به درستی در آن وارد کنید، زیرا اگر اطلاعات شما درست نباشد ویزای شما ریجکت خواهد شد و شما به سفر خود نخواهید رسید.

از دیگر مدارک اخذ ویزای کار کانادا، پاسپورت می باشد که نشان دهنده هویت شما بوده و همچنین ارائه صورتحساب بانکی که نشان دهد شما مبلغ خاصی را در حساب خود دارید، در نتیجه از تمکن مالی بسیار خوبی برخوردار می باشید و می توانید هزینه های سفر خود را به خوبی تامین نمایید.

مدرک بعدی ارائه دعوت نامه از یک کارفرما بوده که نشان می دهد شما برای کار می خواهید وارد کانادا شوید و همچنین باید مدارک سلامت پزشکی را نیز به همراه داشته باشید که بسیار مهم خواهد بود.

مدرک دیگر ارائه عکس می باشد که باید با چهره شما مطابقت داشته باشد. ارائه مدرک تحصیلی و همچنین مدرک شغلی نیز از دیگر مدارکی می باشد که باید تحویل داده شود و همچنین باید این نکته را بدانید که تمام این مدارک حتماً باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند که به این موصوع حتما توجه کنید.

ارائه مدرک زبان از جمله مدارک دیگر می باشد که نشان می دهد شما به زبان انگلیسی تسلط کافی دارید.

شما در حال خواندن مقاله مدارک اخذ ویزای کانادا می باشید

انواع روش های اخذ اقامت دائم کانادا

جهت دریافت خدمات پیکاپ ویزا کانادا این لینک را دنبال نمایید

چه کسانی می‌توانند ویزا ۵ ساله بگیرند ؟

مدارک لازم اخذ ویزای توریستی کانادا

وقتی شما قصد سفر به یک کشور را دارید، قطعا باید مدارک مورد نیاز آن را نیز به درستی ارائه دهید. اگر شما می خواهید به این کشور سفر کنید حتما باید اطلاعات کافی را در مورد مدارک اخذ ویزای کانادا داشته باشید. از جمله مدارک اخذ ویزای توریستی کانادا گرفتن فرم از سفارت خانه می باشد که این فرم شامل اطلاعات شخصی و همچنین شماره تلفن و آدرس منزل شما می باشد که به شما توصیه می کنیم که حتماً این مشخصات را به درستی وارد نمایید، زیرا بسیاری از افراد به دلیل اینکه مشخصات خود را کامل و دقیق بیان نکرده اند، در صدور ویزای آنها مشکل به وجود آمده است.

مدرک دیگر ارائه پاسپورت قدیمی بوده که باید دارای اعتبار باشد که حتماً باید در کنار سایر مدارک ارائه شود و همچنین باید فرد از بانک گردش مالی خود را بگیرد. گردش مالی باید همراه با امضای رئیس بانک باشد که داشتن تمکن مالی فرد را تایید نماید.

به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا هستید حتما این لینک را دنبال نمایید

نکات مهم برای اخذ تراول داکیومنت کانادا

مدارک لازم اخذ ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا برای کارآفرینانی می باشد که قصد دارند ایده‌های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس نمایند. کارآفرینان بعد از دریافت نامه حمایتی از سازمان های مجاز برای خود و همه اعضای خانواده، درخواست مهاجرت به کانادا را می دهند. این افراد با بخش خصوصی کانادا ترکیب شده و کسب و کارهایی در مقیاس جهانی شکل می دهند.

کشور کانادا با ویزای استارتاپ به دنبال جذب کارآفرینانی می باشد که پتانسیل راه اندازی شرکت های نوآور را داشته و می توانند ایجاد شغل کنند. این ویزا با هدف رقابتی‌تر بودن کانادا در حوزه جذب استارتاپ ها راه اندازی شده و نگاه کانادا باید به این ویزا بسیار روشن می باشد.

در حقیقت مدارک مورد نیاز برای ویزای استارتاپ کانادا به اندازه ای ضروری می باشد که بدون تکمیل آنها به درخواست ویزای شما پاسخ داده نخواهد شد.

از جمله مدارک اخذ ویزای استارت آپ کانادا داشتن کسب و کار تعیین شده می باشد. به طور کلی می‌توان گفت ویزای استارتاپ برای آن دسته از افراد و کارآفرینانی صادر می شود که دارای یک مهارت ویژه و یا پتانسیل کافی برای ایجاد یک کسب و کار در کانادا هستند، بنابراین افراد لازم است حتما از جمله کارآفرینانی باشند که دارای ابتکار و خلاقیت هستند و می‌توانند برای شهروندان کانادایی، کار و یا موقعیت شغلی ایجاد نمایند.

از طرف دیگر چنین افرادی باید توانایی باشند که بتوانند در مقررات جهانی نیز با دیگران رقابت کنند، بنابراین حتما لازم است تا این افراد برای نشان دادن ابتکار و خلاقیت خود از یکی از سازمان های تعیین شده توسط دولت کانادا پشتوانه و یا تاییدیه دریافت نمایند و این مدارک را به همراه دیگر مدارک مورد نیاز به سفارت کانادا ارسال کنند.

شما حتما باید در یک آزمون زبان در آژانس مورد تایید سفارت کانادا شرکت کنید و نتیجه آن را ضمیمه پرونده درخواست ویزا کنید، در غیر این صورت به درخواست شما پاسخ داده نمی شود. بنابراین لازم است برای برقرار کردن ارتباط و انجام کارها این مدرک را دریافت نمایید.

مدرک دیگر انگشت نگاری و عکس بیومتریک می باشد. این مدرک مختص افرادی بوده که بین ۱۴ تا ۷۹ سال سن دارند و برای دریافت ویزای استارتاپ لازم است تا حتما به ارائه اثر انگشت خود اقدام کنند و عکس بیومتریک خود را به سفارت کانادا تحویل دهند. انجام این کار برای هر یک از پرونده‌های درخواست اقامت در کانادا ضروری بوده و همچنین برای انجام این کار باید به هنگام ارسال درخواست خود به سفارت هزینه بیومتریک خود را پرداخت کرده باشید.

اگر شما از آن دسته افرادی باشید که ممکن است وجود شما در کشور کانادا موجب شود امنیت شهروندان این کشور به مخاطره بیفتد و حضورتان به نوعی تهدید به شمار رود، نمی توانید به کانادا مهاجرت کنید. بنابراین لازم است حتماً مدرک سوء پیشینه خود را به سفارت کانادا ارائه دهید.

شما در حال خواندن مقاله مدارک اخذ ویزای کانادا می باشید.

اگر به دنبال اخذ ویزای ایتالیا هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را دنبال نمایید

مدارک لازم برای ویزای همراه کانادا

مدارک اخذ ویزای کانادا ( ویزای همراه کانادا) به این گونه می باشد که شما باید مدارکی را که اثبات کند پس از اتمام تحصیل با همسر و یا فرزند خود خاک کانادا را ترک خواهید نمود، ارائه دهید. مدارک مورد نیاز دیگر کپی مجوز تحصیلی شخص متقاضی، مدارک اثبات روابط خانوادگی مانند گواهی ازدواج می باشد و حتما به این موضوع توجه کنید که در زمان وقت سفارت، تمامی مدارک به طور کامل جمع آوری و ارائه داده شوند.

با توجه به اینکه ویزای همراه کانادا انواع مختلفی دارد، هر کدام از آنها نیز مدارک خاص خود را دارا می باشند که شما طبق آن باید مدارک را ارائه دهید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment