مشاوره اخذ ویزای کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان
انواع ویزاو اعتبار ویزای کانادا

مشاوره اخذ ویزای کانادا کشور کانادا یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت و زندگی است و یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این کشور برای زندگی شده است، مهاجر پذیر بودن این کشور با توجه به موقعیت های خوب این کشور است. یکی از این موقعیت ها، اقتصاد خوب و مطلوب این کشور است. در این کشور منابع نفت و گاز و همچنین جنگل های انبوه و غنی وجود دارد و یکی از صادر کننده های این منابع به دنیا است. وضعیت اقتصادی این کشور از قدرت و ثبات خوبی برخوردار است و شرایط زندگی را برای مهاجران خود راحت تر کرده است، البته در کنار موقعیت اقتصادی خوب، نرخ بیکاری بسیار پایین و هزینه های مناسب و نسبتا پایین زندگی و مالیات کم برای شهروندان بومی و مهاجران، بر محبوبیت این کشور اضافه کرده است.

البته برای اینکه راحت تر و درست تر تصمیم بگیرید، بهتر است با یک مشاور خوب و کاربلد حتما مشورت داشته باشید، دقت کنید که مشاوره اخذ ویزای کانادا کار راحتی نیست و حتما باید وکیل و یا مشاور خبره ای باشد تا بتواند شما را درست راهنمایی کند.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را نیز مشاهده بکنید .

مدارک لازم اخذ ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا چیست ؟

مشاوره اخذ ویزای کانادا مهاجران برای اینکه بتوانند به صورت موقت و یا دائم در این کشور زندگی کنند به ویزای آن احتیاج دارند، ویزای کانادا در اصل مجوز ورد به خاک کانادا است که انواع گوناگون و متنوعی دارد و هر فرد با توجه به اینکه کدام ویزا با شرایط او همخوانی دارد و برای او مناسب تر است، می تواند برای یکی از آنها را اقدام کند که تقریباً انواع ویزای کانادا ۱۸ مورد است که در اینجا به بعضی از آن ها اشاره می کنیم.

یکی از نوع ویزاها، ویزای تحصیلی کانادا است که بیشتر دانشجویان تمایل به این ویزا دارند. افراد بالای ۱۸ سال معمولاً می توانند برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنند. این کشور دارای مراکز آموزشی خوبی است، از همین رو سالانه دانشجویان بین المللی زیادی را جذب می کند.

یکی دیگر از ویزا های کانادا، ویزای کار این کشور است. این ویزا برای افرادی است که قصد دارند در این کشور کار کنند. این ویزا دو نوع است، یک نوع آن ویزای ویژه کارفرما است و دیگری ویزای کار آزاد است.

از جمله دیگر ویزا های کانادا، ویزای سرمایه گذاری است که به شهروند با دریافت ویزای سرمایه گذاری اقامت دائم داده می شود، این ویزا به ویزای طلایی نیز شهرت دارد که برای دریافت آن باید مبلغ معینی در این کشور سرمایه گذاری کنید. این مبلغ نباید از صد هزار دلار کانادا کمتر باشد. هرچه مبلغ این سرمایه گذاری بیشتر باشد، شانس شما در دریافت ویزا نیز بیشتر است.

یک نوع ویزای دیگر کانادا، ویزای زایمان در این کشور است که برای افراد باردار دارای شرایط که قصد زایمان در کانادا را دارند، صادر می شود، زایمان در کانادا این ویژگی را دارد که نوزاد شهروند کانادا می شود و به آن تابعیت کانادا می دهند.

یکی دیگر از ویزا های کانادا که باعث دریافت اقامت دائم این کشور می شود، ویزای ازدواج است و در صورتی صادر می شود که فرد با تابعیت خارجی با یک فرد کانادایی ازدواج کند.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

اخذ ویزای کانادا

بهترین روش اخذ ویزای کانادا چیست ؟

مشاوره اخذ ویزای کانادا معمولاً دریافت ویزا کانادا زمان بر است و نیاز به صبر و حوصله دارد تا مراحل اداری ان به صورت کامل انجام شود، اما گاهی با سپردن پرونده به یک تیم مهاجرتی و حرفه ای می ‌تواند با بررسی شرایط شما و انتخاب ویزای مناسب تان و طی کردن مراحل درست اداری بدون خطا این مدت زمان را کوتاه تر کند.

البته مدت زمان دریافت بعضی از ویزاها کوتاه تر و بعضی بلند تر هستند، البته دقت داشته باشید که اگر پرونده تان به درستی بررسی نشود و مراحل و مدارک آن کامل نباشد، ممکن است باعث ریجکتی ویزای شما شود که این موضوع دریافت ویزای شما را به تعویق می اندازد و باید زمان بیشتری را صرف کنید تا بتوانید ویزا دریافت کنید، بنابراین سریع ترین روش مهاجرت به کانادا، سپردن پرونده به یک تیم مهاجرتی با تجربه و حرفه ای است.

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله ویژگی ویزای جاب آفر کانادا را نیز مشاهده بکنید.

شرایط اخذ ویزای کانادا

هر کدام از روش های دریافت ویزای کانادا شرایط خاص خود را دارند که باید رعایت شوند، ولی از جمله مهم ترین شرایط اخذ ویزای کانادا که معمولاً در اکثر ویزاهای کانادا باید رعایت شود، داشتن مدرک زبان است، اما این ویزاها هر کدام شرایط دیگری نیز دارند، به عنوان مثال در ویزای کاری داشتن سابقه کار و تبحر در آن کار بسیار مهم است و در اکثر ویزاهای کاری شرایط سنی نیز مطرح است.

در دریافت ویزای تحصیلی مهم ترین شرط داشتن نمره های خوب و مدرک زبان است، البته در این ویزا نیز شرط سنی وجود دارد.

در ویزای ازدواج نیز شرط های سخت گیرانه ای وجود دارد که مشخص شود ازدواج فرمالیته نیست و قصد دروغ گفتن برای دریافت ویزای این کشور را ندارید که رعایت آنها اجباری است.

ویزا شینگن

برای دریافت ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن دنبال بکنید.

شرایط اخذ ویزای کانادا

مدارک و مراحل اخذ ویزای کانادا

برای دریافت ویزای کانادا می توانید از طریق مرکز های مشاوره واسطه اقدام کنید و یا می توانید به صورت شخصی این کار را انجام دهید. اگر می خواهید به صورت شخصی برای دریافت آن اقدام کنید، باید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری از سفارت کانادا وقت بگیرید و فرم درخواست ویزا را از طریق سایت سفارت کانادا دریافت و پر کنید. بعد از آن مدارکتان را کامل کنید و در وقت تعیین شده توسط سفارت در آنجا برای مصاحبه حضور داشته باشید، بعد از مصاحبه می توانید مدارکتان را تحویل دهید و در آخر هزینه ویزا را پرداخت کنید و منتظر بمانید تا مدارک شما بررسی و نتیجه به شما اعلام شود.

معمولا هر ویزا مدارک خاص خود را می خواهد، اما اگر به طور کلی بخواهیم بگوئیم مدارک اخذ ویزای کانادا عبارت است از مدارک هویتی که شامل شناسنامه، کارت ملی، گذر نامه معتبر، عکس برای پاسپورت، مدارک لازم برای انگشت نگاری، اسناد بانکی برای ثابت کردن میزان اموال و دارایی و اثبات تمکن مالی، اگر شاغل هستید مدارک شغلی و اگر دانشجو هستید و به قصد تحصیل می روید ریزنمرات و مدارک تحصیلی شامل دیپلم و یا لیسانس و همچنین در بعضی از ویزا ها مانند ویزای کار، شما نیاز به دعوت نامه از سوی شرکتی که قرار است برای آن کار کنید، دارید و حتما باید همراه مدارک تان، دعوت نامه را نیز ارائه دهید.

اخذ ویزای کانادا

هزینه ی اخذ ویزای کانادا

هزینه‌ی اخذ ویزای کانادا با هم متفاوت است و این هزینه بسته به نوع ویزای انتخابی شما تعیین می شود که در بعضی از این روش ها مثل ویزای سرمایه گذاری، هزینه ها خیلی زیاد است، اما اگر بخواهیم هزینه های کلی این ویزا را برسی کنیم می توانیم به هزینه های روند اداری ویزا اشاره کنیم که شامل هزینه بررسی مدارک و انگشت نگاری است.

این هزینه تقریبا ۱۸۵ دلار کانادا است که ۱۰۰ دلار برای بررسی مدارک است و ۸۵ دلار آن شامل هزینه مربوط به انگشت نگاری می شود.

یک بخش ثابت دیگر هزینه ها مربوط به ترجمه مدارک شخص می شود، در این میان ویزای توریستی کمترین هزینه ها را در مقایسه با سایر روش ها دارد، البته این هزینه ها به عوامل گوناگون دیگری مثل وکیل یا تیم مشاوره ای که پرونده تان را به ان ها سپرده اید مربوط می شود که بعضی از این موسسات هزینه کمتر و بعضی بیشتر دریافت می کنند.

هزینه ی اخذ ویزای کانادا

مزایای داشتن مشاوره اخذ ویزای کانادا

مشاوره اخذ ویزای کانادا شما برای دریافت ویزا باید در انتخاب وکیل و مشاور نهایت دقت را به کار گیرید، زیرا آنها در دریافت ویزای شما نقش به سزایی دارند.

بهترین مشاور اخذ ویزای کانادا می تواند در دریافت ویزای کانادا کمک شایانی به شما کند و در مدت زمان کوتاهی و بدون تخلف برای شما ویزا دریافت کند، اما اگر مرکز مشاوره دارای تجربه کافی نباشد، می تواند باعث ریجکتی ویزای شما شود.

مشاور یا وکیل باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بتوان به آن اعتماد کرد و پرونده را به آنها سپرد، به عنوان مثال دارای تجربه کافی در این راه باشد و دارای مهارت و برقراری ارتباط قوی باشد، باید همیشه در دسترس باشد تا شما بتوانید با خیال راحت از روند کار پرونده تان اطلاع داشته باشید، یکی از ویژگی های مهمی که آنها باید داشته باشند این است که باید با شما نهایت صداقت را داشته باشند و بدون دروغ و پنهان کاری پرونده شما را پیش ببرند و از همه مهم تر باید دارای مجوز معتبر باشند.

آنها باید به صورت کامل از شرایط و نحوه دریافت ویزا آگاهی داشته باشند و همچنین قوانین و مقررات کانادا را به صورت کامل بلد باشند تا روند پرونده شما را خلاف قانون انجام ندهند.

کمک گرفتن از یک مشاور خوب می تواند کمک شایانی به شما کند، زیرا آنها از شرایط کشور کانادا به طور کامل آگاهی دارند و می توانند به شما به صورت کامل مشاوره دهند و در دریافت ویزای این کشور به شما کمک کنند‌.

از آنجا که وکلا و مراکز مشاوره دارای تجربه هستند باعث می شوند تا روند پرونده سریعتر پیش برود و با اتلاف وقت کمتری کار های دریافت ویزا و اقامت کشور کانادا برای شما انجام شود. یک مشاور علاوه بر اینکه در دریافت ویزا می تواند به شما کمک کند، می تواند بعد از دریافت ویزا نیز برای کارهای دیگر در کشور کانادا مانند پیدا کردن شغل از آنها راهنمایی بگیرید.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment