پیکاپ ویزا کانادا

فهرست مطالب

ارتباط با ما 02158473333

جدیدترین مطالب

خدمات ما

خدمات مهاجرتی ایرانیکا

خدمات مهاجرتی ایرانیکا
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان

پیکاپ ویزا کانادا چیست؟

پیکاب ویزا کانادا : به پروسه ارسال  پاسپورت به یکی از مراکز پردازش ویزا – وک (Visa Application Center – VAC) و الصاق  ویزای کشور کانادا، به پاسپورت فرد متقاضی است.  به عبارتی بهتر پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی گفته می‌شود.  که یکی از شیرین ترین مراحل دریافت ویزا کانادا می باشد. معمولا پیکاپ پاسپورت کانادا حدودا بین ۷ تا ۱۴ روز به طول می‌ انجامد.

امروزه متقاضیا زیادی هستند که برای اخذ انواع ویزای تحصیلی کانادا، ویزای توریستی کانادا اقدام میکنند که به علت مسائل سیاسی فعالیت  سفارت کانادا در ایران متوقف شد. که در نهایت منجر به این شد که ایرانیان برای اخذ ویزای کانادا  مجبور یه مراجعه به سفارتهای کشورهای مجاور شوند.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت تحصیلی به کانادا را نیز مشاهده بکنید .

مزایای پیکاپ ویزا کانادا برای متقاضی

صرفه جویی در هزینه:


منطقی تر است که برای پیکاپ ویزای کانادای خود  به جای اینکه این همه هزینه صرف بلیط هواپیما، هتل، خورد و خوراک داشته باشید میتوانید به موسسات معتبری همچون آژانس مسافرتی ایرانیکا مراجعه نمایید

صرفه جویی در زمان:

احتمالا سفر شما نزدیک است و کلی کار و مشغله قبل از ورود به کانادا را دارید بهتر است به جای اینکه زمان خود را برای پیکاپ از دست دهید برای سفر خود برنامه ریزی و آماده آن شوید. 

در واقع میتوان بیان کرد که  خدمات پیکاپ پاسپورت برای عدم سفر مجدد به این کشورها جهت الصاق ویزا در پاسپورت و صرفه‌جویی در هزینه و وقت متقاضی انجام می‌شود.

انواع ویزای کانادا

اگر به دنبال اخذ ویزای کانادا هستید پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای کانادا را دنبال بکنید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا

ویژگی ویزای جاب آفر کانادا

پیشنهاد میکنیم مقاله ویژگی ویزای جاب آفر کانادا را نیز مشاهده بکنید.

بهترین مدارک فنی برای مهاجرت به کانادا

پیکاپ ویزای کانادا از کشورها و شهرهای مختلف:

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول)

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی)

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ارمنستان (ایروان)


پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول):

تعدد پروازها فرستادن پاسپورت ها را راحت تر کرده است و تجربه ها حاکی از این است که سفارت کانادا در آنکارا  استانبول  با سرعت بیشتری عمل صدور ویزا برای پاسپورت شخص را انجام می دهد و آن را تحویل می‌دهد.

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی):

پیکاپ ویزا، سفارت کانادا از امارات متحده عربی در شهرهای ابوظبی و دبی صورت می‌گیرد و عموما دو تا سه هفته کاری زمان می‌برد. برای پیکاپ ویزای کانادا در اولین فرصت، پاسپورت‌ها و یا گذرنامه‌ها با اولین پرواز هفتگی به ابوظبی و یا دبی ارسال می‌شوند و پس از یک تا دو روز کاری وارد سفارت کشور کانادا می‌شوند. و پس از اماده شدن پاسپورت و تحویل آن، نماینده این شرکت با اولین پرواز هفتگی به ایران برمیگردد.

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ارمنستان (ایروان):

پیکاپ ویزا کانادا از ارمنستان در شهر ایروان، پایتخت ارمنستان صورت می‌گیرد.

ویزا شینگن

برای دریافت ویزای شینگن پیشنهاد میکنیم مقاله اخذ ویزای شینگن دنبال بکنید.

مدت زمان صدور ویزای کار کانادا

مراحل پیکاپ پاسپورت کانادا

اولین مرحله این است که پیامی ازطریق ایمیل به دست شما میرسد که حامل خبر خوب موافقت با ویزا شدن شماست.

پس از اینکه این ایمیل را دریافت کردید فرصت دارید که تا نهایت یک ماه ویزای کانادا را دریافت نمایید.

دومین مرحله این است که شما با پرینت گرفتن این ایمیل و با  همراه داشتن گذرنامه خود به مشاورین مجرب ایرانیکا مراجعه تا  این آژانس با توجه تجربه خود مراحل اخذ پیکاپ ویزای شما را انجام و در کمترین زمان ممکن آن را به دست شما برسانند.

سوالات متداول

از اواسط تیر ماه سفارت کانادا در آنکارا خدمات خود را به صورت محدود از سرگرفته و پس از چند ماه تعلیق فعالیت خوشبختانه خدمات پیکاپ را از سر گرفته است.

بله، هزینه ویزا به دو قسمت تقسیم می شود. بخشی از این هزینه باید برای سفارت پرداخت شود و بخشی از آن کارمز شرکت های مسافرتی خواهد بود که این خدمات را به شما ارائه می کنند. البته این هزینه در مقابل اینکه خودمان برای پیکاپ سفر کنیم خیلی ناچیز خواهد بود.

شما تا ۳۰ روز زمان دارید تا برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید. در صورتی که در این بازه زمانی ۳۰ روزه برای پیکاپ اقدام نکنید، ریجکت می‌شوید!

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment