مشاوره لحظه ای

پیگیری پیکاپ ویزای کانادا

۱۴۰۲ يکشنبه ۱ بهمن
10 بازدید
پیگیری پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

پیکاب ویزای کانادا یا Pickup Visa معنی پیکاپ ویزا آخرین مرحله اداری کار شما قبل از ورود به خاک کانادا است. به عبارتی به فرآیند ارسال پاسپورت شما به یکی از مراکز پردازش ویزا برای ثبت و الصاق لیبل ویزا پیکاپ ویزا میگویند اگر فرد متقاضی ویزا به دلایلی چون کمبود وقت یا تجربه و حتی هزینه های مراجعه مجدد قادر به سفر نبوده میتواند با دادن وکالت به نماینده قانونی خود جهت مراجعه به سفارت، مهر یا لیبل را بر روی پاسپورت خود دریافت نمایند.

اولین مرحله این است که پیامی ازطریق ایمیل به دست شما میرسد که حامل خبر خوب موافقت با ویزا شدن شماست.

پس از اینکه این ایمیل را دریافت کردید فرصت دارید که تا نهایت یک ماه ویزای کانادا را دریافت نمایید.

دومین مرحله این است که شما با پرینت گرفتن این ایمیل و با همراه داشتن گذرنامه خود به مشاورین مجرب ایرانیکا مراجعه تا این آژانس با توجه تجربه خود مراحل اخذ پیکاپ ویزای شما را انجام و در کمترین زمان ممکن آن را به دست شما برسانند.

به عنوان یک نکته کلی، درخواست ویزای کانادا بسته به نوع ویزایی که قصد دارید درخواست کنید (مانند ویزای توریستی، ویزای کار، ویزای تحصیلی و غیره)، شرایط و مقررات متفاوتی خواهد داشت. همچنین، احتمال وجود الزامات و محدودیت‌های خاصی نیز وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید.

بنابراین، برای کسب اطلاعات دقیقتر و به‌روز درباره قوانین پیکاپ ویزای کانادا، توصیه می‌شود با سفارت یا کنسولگری کانادا در کشور خود یا با کارشناسان حرفه ای کانادا تماس بگیرید. ما می‌توانیم به شما در ارائه اطلاعات به‌روز و دقیق درباره مقررات و فرآیند پیکاپ ویزا کمک کنیم

هزینه پیکاپ ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا

هزینه درخواست پیکاپ ویزای کانادا

اصل پاسپورت امضا شده
نامه تاییدیه ویزای کانادا (پاسپورت ریکوئست)
وکالت نامه به آژانس یا فرد مجاز برای انجام پیکاپ فرم وکالت امضا شده که امضایی کاملا مطابق امضای پاسپورت داشته باشد
دو قطعه عکس ۷x۵ سانتیمتر (در پشت عکس، نام و نام خانوادگی و تاریخ گرفته شدن عکس باید ثبت شود و باید الزاما عکس را در عکاسی بگیرید)
تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام، رنگ چشم، قد، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
رسید واریز وجه سفارت

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا
مدت زمان صدور ویزای کار کانادا

مدت زمان صدور ویزای کانادا برای پیکاپ ممکن است متنوع باشد و بستگی به نوع ویزا، مدارک مورد نیاز و مقوله‌های دیگر دارد. برخی از ویزاهای کانادا ممکن است به صورت الکترونیکی در چند روز انجام شود، در حالی که دیگران نیازمند مدت زمان بیشتری برای بررسی و صدور هستند.

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا (Pick Up) به صورت میانگین حدودا 2 تا 12 هفته می باشد

برای اطلاعات دقیق‌تر و موثق‌تر در مورد مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا مورد نیاز برای ویزای کانادا برای پیکاپ، بهتر است به وب‌سایت رسمی دولت کانادا یا سفارت یا کنسولگری کانادا در کشور محل اقامت خود مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از خدمات مشاوره آژانس مسافرتی یاس سیر آرین – ایرانیکا استفاده کنید تا در فرآیند درخواست ویزا راهنمایی شوید.

نحوه پیکاپ ویزای کانادا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا
پس از ثبت درخواست، شرکت مربوطه مدارک مورد نیاز شما را بررسی کرده و در صورت اطمینان از اعتبار و صحت مدارک، آن‌ها را به سفارت کانادا ارسال می‌کند. پس از تایید ویزای شما توسط سفارت، پاسپورت شما به شرکت پیکاپ ویزا فرستاده می‌شود و پس از دریافت ویزای کانادایی، پاسپورت شما با ویزای کانادایی به دست شما می‌رسد.

باید توجه داشت که هزینه‌های مربوط به خدمات پیکاپ ویزای کانادا به طور جداگانه از هزینه‌های مربوط به اخذ ویزا محاسبه می‌شود و ممکن است هزینه بیشتری نسبت به دریافت ویزای معمولی داشته باشد. همچنین، برای استفاده از این سرویس، باید با شرکت مربوطه تماس گرفته و مدارک مورد نیاز را به آن‌ها ارائه کنید.

به عبارتی می توان گفت پیکاپ ویزای کانادا به پروسه ارسال پاسپورت به یکی از مراکز پردازش ویزا – وک (Visa Application Center – VAC) و الصاق ویزای کشور کانادا، به پاسپورت فرد متقاضی است. به عبارتی بهتر پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی گفته می‌شود.

که یکی از شیرین ترین مراحل دریافت ویزا کانادا می باشد. معمولا پیکاپ پاسپورت کانادا حدودا بین ۷ تا ۱۴ روز به طول می‌ انجامد.

امروزه متقاضیان زیادی هستند که برای اخذ انواع ویزای تحصیلی کانادا، ویزای توریستی کانادا اقدام میکنند که به علت مسائل سیاسی فعالیت سفارت کانادا در ایران متوقف شد. که در نهایت منجر به این شد که ایرانیان برای اخذ ویزای کانادا مجبور یه مراجعه به سفارتهای کشورهای مجاور شوند. و دلنگرانی هایی را برای هموطنان ما ایجاد کرد که آژانس مسافرتی یاس سیر آرین آماده رفع این دلنگرانی ها و همکاری با شما عزیزان با قیمتی بسیار مناسب می باشد حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید

مزایای پیکاپ ویزا کانادا برای متقاضی


مدارک لازم پیکاپ ویزای کانادا

با استفاده از پیکاپ ویزای کانادا شما می‌توانید زمان دریافت ویزای کانادا را کاهش دهید و به راحتی به کانادا سفر کنید. برای استفاده از سرویس پیکاپ ویزا، شما باید مطابق با دستورالعمل‌های مربوطه، مدارک مورد نیاز را برای دریافت ویزای کانادا تهیه کنید و پس از تایید ویزای خود، به محلی که این سرویس ارائه می‌شود، پاسپورت خود را ارسال کنید. پس از دریافت ویزای کانادایی خود، پاسپورت خود را با ویزای کانادایی دریافت کنید. این سرویس ممکن است هزینه اضافی داشته باشد و هر سفارت ممکن است شرایط خاصی برای استفاده از این سرویس داشته که باید رعایت شود .

اکر به دنبال یک آژانس معتبر برای پیکاپ ویزا هستید آژانس مسافرتی یاس سیر آرینبا نام اعتباری ایرانیکا آماده ارائه خدمات پیکاپ ویزا با حداقل قیمت می باشد جهت اخذ مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.
خدمت پیکاپ ویزا از طریق شرکت‌های خصوصی و مستقل ارائه می‌شود که با اجازه سفارت کانادا در کشورهای مختلف فعالیت می‌کنند.

این شرکت‌ها با ارائه خدماتی مانند ترجمه مدارک، بررسی مدارک، رزرو و خرید بلیط هواپیما، بیمه مسافرتی و ارائه خدمات مشابه، به متقاضیان ویزای کانادا کمک می‌کنند تا فرآیند دریافت ویزا برای آن‌ها سریع‌تر و آسان‌تر شود.

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا، ابتدا باید به یکی از شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

صرفه جویی در هزینه:


منطقی تر است که برای پیکاپ ویزای کانادای خود به جای اینکه این همه هزینه صرف بلیط هواپیما، هتل، خورد و خوراک داشته باشید میتوانید به موسسات معتبری همچون آژانس مسافرتی ایرانیکا مراجعه نمایید

صرفه جویی در زمان:

احتمالا سفر شما نزدیک است و کلی کار و مشغله قبل از ورود به کانادا را دارید بهتر است به جای اینکه زمان خود را برای پیکاپ از دست دهید برای سفر خود برنامه ریزی و آماده آن شوید.

در واقع میتوان بیان کرد که خدمات پیکاپ پاسپورت برای عدم سفر مجدد به این کشورها جهت الصاق ویزا در پاسپورت و صرفه‌جویی در هزینه و وقت متقاضی انجام می‌شود.


پیکاپ پاسپورت کانادا در استانبول

ساعت کاری مرکز انگشت نگاری کانادا در استانبول از 8 صبح تا 16:45 عصر می باشد

آدرس انگشت نگاری کانادا در استانبول

Canada Visa Application Centre Haciahmet Mah. Kurtulus Deresi Cad. No:29 Beyoglu-Istanbul 34440

جهت ارتباط با سفارت کانادا در استانبول: 902123735810+

مراکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا

ساعت کاری مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا از 8 صبح تا 16:45 عصر است.

آدرس مرکز انگشت نگاری ویزای کانادا در شهر آنکارا آدرس زیر می باشد

Ankara Address Canada Visa Application Centre İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:57/A Çankaya/ Ankara 06530 – Regnum Sky Tower

مرکز انگشت نگاری کانادا در گرجستان

جهت انجام انگشت نگاری ویزای کانادا در شهر تفلیس گرجستان

ساعت کاری: روزهای دوشنبه تا جمعه، 9 صبح تا 5 عصر

آدرس: 9 Nikoloz Kipshidze St, Tbilisi, Georgia

جهت ارتباط با سفارت می توانید با این شماره ها تماس بگیرید: 995322220130+


مرکز انگشت نگاری ویزای کانادا در دبی

آدرس مرکز انگشت نگاری ویزای کانادا در دبی

آدرس: Wafi Mall, 3rd Floor, Road – Dubai – United Arab Emirates

جهت ارتباط با سفارت می توانید با این شماره ها تماس بگیرید: 97142055888+

مراکز انگشت نگاری کانادا در ارمنستان

جهت انجام انگشت نگاری ویزای کانادا در ارمنستان از شهر ایروان در ارمنستان میتوانید به آدرس زیر مراجعه نمایید

5GG6+FGF, Petros Adamyan St, Yerevan, Armenia

جهت ارتباط با سفارت می توانید با این شماره ها تماس بگیرید: 37410583786+


پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول)

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی)

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ارمنستان (ایروان)

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول):

تعدد پروازها فرستادن پاسپورت ها را راحت تر کرده است و تجربه ها حاکی از این است که سفارت کانادا در آنکارا استانبول با سرعت بیشتری عمل صدور ویزا برای پاسپورت شخص را انجام می دهد و آن را تحویل می‌دهد.

 

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی):

پیکاپ ویزا، سفارت کانادا از امارات متحده عربی در شهرهای ابوظبی و دبی صورت می‌گیرد و عموما دو تا سه هفته کاری زمان می‌برد. برای پیکاپ ویزای کانادا در اولین فرصت، پاسپورت‌ها و یا گذرنامه‌ها با اولین پرواز هفتگی به ابوظبی و یا دبی ارسال می‌شوند و پس از یک تا دو روز کاری وارد سفارت کشور کانادا می‌شوند. و پس از اماده شدن پاسپورت و تحویل آن، نماینده این شرکت با اولین پرواز هفتگی به ایران برمیگردد.

پیکاپ ویزا سفارت کانادا از ارمنستان (ایروان):

پیکاپ ویزا کانادا از ارمنستان در شهر ایروان، پایتخت ارمنستان صورت می‌گیرد.